Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ezek a reptoid "izék" nem...

Alenn kérdése:

Ezek a reptoid "izék" nem hasonlítanak a Homo Reptilianra a Doctor Who-ból? :D (kép)

Figyelt kérdés

[link]


:D


Kedvenc sci-fi-m a Ki vagy Doki, és minap utána olvastam ezeknek a reptoidoknak és egyből a sorozatból ismert Homo Reptilia jutott eszembe. :D


Most komolyan ez eddig még senkinek sem tűnt fel? :D



2012. júl. 18. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem értek a reptoidokhoz, de múlt héten láttam egy Sontar-t. Sérült lehetett az érzékelésszűrője, mert ugyan 40-es nőnek nézett ki, de a jellegzetes nyak nélküli tojásfejet nem tudta eltüntetni.

[link]

2012. júl. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a sorozat csak elterelés, hogy beépüljön a köztudatba a kinézetük, aztán ha kezdődik a megszállás, majd csak sokan megvonják a vállukat: "Nah megint a színészek tartanak utcai bált"...
2012. júl. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A Ki vagy doki?-ban minden kicsit tréfás. Egyébként rajongó vagyok.:D
2012. júl. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A "gyíkember" pont olyan elterjedt sztori a világ különböző országaiban mint a jeti vagy a vámpírok.

Egy csomó filmben vannak pikkelyes, gyíkszerű vagy sárkányszerű humanoidok.

2012. júl. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!