Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi ez a nagy ufó mánia már?

Mi ez a nagy ufó mánia már?

Figyelt kérdés
Kaptam egy üzenetet valakitől amiben egy videó van valami Alaje-től, aki állítólag valami idegen lény, de milyen hülyeség már ez? Egy igazi idegen nyilvánvalóan nem a "tecső"-re rakna fel videókat... :D Ezen kívül még azt szeretném tudni, hogy ki az a 404, meg kik azok a reptoidok? 404 azt hiszem valami idegen, de javítsatok ki ha tévedek... egyébként nektek nem fura, hogy pont 404 a neve? Én ebből arra következtetnék hogy egyáltalán nem létezik és kamu az egész... Ja és még idegeneket sem láttam, se csészealjat, semmi mást. Ti miért hisztek benne? :D

2012. júl. 9. 15:30
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
75%
Jó lene ha ilyen kapott szemeteket nem nyitnál meg hanem törölnél azonnal nehogy a géped elszálljon.
2012. júl. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%

OMG!

404 nem idegen hanem egy személy aki "állítólag" tartja/tartotta a kapcsolatot az idegenekkel és egy csomó izgalmas storyt irt ide a találkozásukról. Sok IQbetyár kitalálta hogy egy idegen de semmi köze nincs hozzájuk. A storyai is valószínűleg kamu, de barmi lehetséges.

A földönkívüliekről meg annyit, hogy nagy valószínűséggel léteznek, de a mi naprendszerünkön kívül.

2012. júl. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:

Hé egy youtube videótól csak nem száll el a gépem ember... :D Az üzenetet meg itt kaptam gyakorikérdéseken.


Ha léteznek is élőlények a földön kívül, akkor azok szerintem max állatok és növények lehetnek, de nem értelmes lények! :)

2012. júl. 9. 15:41
 4/46 anonim ***** válasza:
Ezért terjed sok vírus mert ilyen szemeteket megnyitnak de hogy miért azt nem tudom! Én soha nem nyitok meg ilyet!
2012. júl. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
Ne legyél már ilyen, csak nem kapok vírust attól, hogy megnézek egy youtube videót, max az agyamra ráragad a hülyeség... :D
2012. júl. 9. 15:44
 6/46 anonim ***** válasza:
53%
Nyugi nem vírusos. Én hiszek földön kívül élő értelmes lényekben... az már egy másik dolog, hogy el is jutnak a Földre vagy sem. Ez az Alaje videó meg tuti kamu.
2012. júl. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
46%
De amúgy miből gondolod, hogy értelmes élet nem alakulhatott ki más bolygókon?
2012. júl. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak nem tudok hinni benne. :)
2012. júl. 9. 15:50
 9/46 anonim ***** válasza:
Akit érdekelnek 404 irományai írjon ide és bemásolom.
2012. júl. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
30%
Lényegtelen! Mi, akik tudjuk az igazat nem fogunk meggyőzni senkit, mert még idén meg fognak jelenni. Fontos, hogy ne legyen pánik, mert segíteni akarnak nekünk, legalábbis a jó oldal! A lényeg, hogy érzékeljétek a pozitív idegeneket, pozitív hajóikat és ne az ellenségeset!
2012. júl. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!