Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Honnan indult ez az egész...

Honnan indult ez az egész "UFO" invázió dolog vajon?

Figyelt kérdés

2012. júl. 22. 13:21
 1/10 anonim válasza:
valahonnan a galaxis egy távoli sarkából
2012. júl. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a reptoidoktól
2012. júl. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a gyakorikerdesek.hu-ról
2012. júl. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az emberi képzelőerőből.
2012. júl. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A diliházból.
2012. júl. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Eddig egy értelmes válasz nem jött:)

De nem baj hajrá...

Hátha kapok értelmeset..

2012. júl. 22. 18:43
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a 2 világháború végétől..

Mégpedig úgy hogy olyan formályú lopakodórepülőgépeket akartak építeni ami a radarok képernyőjén nem jelenik meg.

A radar úgy működik hogy kilő egy jelet a légtérbe és ha ott egy repülőgép van az az egyenes felületeiről visszaverődik a radarba. onnan tudja a radar hogy ott van valami.

Ilyen formán a repülő csészeajj a legjobb radar kijátszó forma. Mivel kör alakú alja teteje csapott így nem tud radarjel visszatükröződni róla.

Meg csendes is volt hogy ne vegyék észre. Énszerintem aki ilyen gépet látott az azt hitte idegen úrhajó.. És innen jött e az egész ufó láz.

Sok vegyi fegyverrel és kitudja még mivel kísérleteztek ezen időben. Természetesen nem tűnt fel senkinek ha egy pár katona hadifogoly polgár eltűnt e célok tesztelésére. Csúnya halált halhattak eltorzulhattak.

És aki ilyet látott az azt hitte nem is emberek hanem űrlények. És összekombinálták a kettőt. Szerintem így született ez az egész Ufós sztori. És a többinek már az emberek képzelőereje szabott határt.

Szerintem így történhetett.

2012. júl. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jönnek a Reptoidok !.
2012. júl. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát utolsó előtti ezt nem tudom elhinni..

Az tény hogy kisérleteztek ilyenekkel de nem voltak valami sikeresek.De ez a ötlet is nyilván roswellből indult...

Csak próbálták az idegenektől lemásolni a teknológiát

mert ha halott volt az idegen szerintem azóta sem tudták beindítani azt a gépet.

2012. júl. 22. 22:17
 10/10 anonim válasza:
mindig is voltak ienek , ugyan onan ahogy régen féltek atol hogy a tengeri szörnyek lerántják a hajokat vagy le esnek a világvégén fantázia mert muszáj meg magyaráznod amit nem értesz vagy nem tudsz
2012. szept. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!