Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Kik a szürkék?

Benedek98 kérdése:

Kik a szürkék?

Figyelt kérdés
mit akarnak?

2012. júl. 11. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:

A Zeta Reticuli-ról érkeztek.

A céljuk nem teljesen ismert de a gének (emberi állati, növényi) érdekli őket, és gyűjtik is őket.

Ami kevésbé biztos, hogy már létre hoztak ember/szürke hibrideket.

Ja, és ők felvették a kapcsolatot az emberekkel (úgy értem a vezetőkkel) valami megállapodásuk biztos van, de hogy mi, arról szintén inkább csak találgatás van.

A leggyakoribb feltételezés, hogy génekért (szabad rablás, ember, hetén stb) technológiát adnak. De olyat is hallottam, hogy ez a megállapodás már nem él.

2012. júl. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok, ha érdekel, nézd meg:

http://www.youtube.com/watch?v=-IKO3IQAuWI

2012. júl. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi
2012. júl. 12. 07:20
 4/5 Alenn válasza:

Szia. A szürkék nem mások mint az Asgardok. Az Ida galaxisból származnak. Valójában nem így néztek ki de mivel klónozták magukat végzetes mutáció történ a DNS-ükbe. Ők valójában több generációs klónok. Nagyon fejlett technológiájuk van és többször látogatták a földet. Tőlük ered a germán mitológia.

A DNS-ükben lévő hiba miatt nem tudnak tovább szaporodni ezért a kipusztulás szélén vannak. Tudják mi vár rájuk, de egy asgard csoport nem akarja ezt elfogadni. Különváltak és embereken kísérleteznek, hogy ki tudják javitani a génjeiket. Őket a Nagy Tanács üldözteti.

Egyesek Thor népének nevezik őket.

Röviden ennyi.

2012. júl. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja gyász! Addig se nagyon tetszett a csillagkapu, de mikor meghallottam haveroméktól (,mert ők szerették azt), hogy egy ilyen zöld kis görcs, na akkor tényleg elásták magukat. Komolyan mondom, így kell meggyalázni, egy menő nép, menő őseinek, menő történeteit. Pöröly helyett csészealj. Ógyász...
2012. júl. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!