Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit akarnak az UFÓK?

Mit akarnak az UFÓK?

Figyelt kérdés
Végülis mi a céljuk ? Miért látogatnak ide?
2012. júl. 23. 00:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kiváncsiak. Turisták.:)
2012. júl. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha nem volt rajtuk ruha, keresik a nudista strandot csak eltévedtek.
2012. júl. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
elfoglalni a földet!!!!
2012. júl. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 url ***** válasza:
2012. júl. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A rendszerünkbe nem léphetnek be csak kutató szándékú hajók. Egy galaktikus szinten érdekes helyzet állt elő a Földön ezt kutatják jellemzően szociológusok és "antropológusok" valamint a sok-sok világból összeválogatott bioszféra miatt biológusok is látogatják kis hazánkat.
2012. júl. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Gabonaköröket csinálni :)))
2012. júl. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Kiszabadítani minket a globális tudatlanságból.

Én is ajánlom az előttem linkelt videó megnézését.

2012. júl. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

ha ki aakrnának szabadítani a globális tudatlanságból, akkor már a föld kormányait tv-it mind megszűntették volna!!!

ez maszlag, az ufok rosszat akarnak!!! ne higyjetek ezekben a hazug pledájos dolgokban!!

2012. júl. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Kiszabadítani minket a globális tudatlanságból.

Én is ajánlom az előttem linkelt videó megnézését"


Ez valóban így van. Én is csak ajánlani tudom minden felvilágosodni kívánó embernek, a fentebb belinkelt videót.

2012. júl. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"ha ki aakrnának szabadítani a globális tudatlanságból, akkor már a föld kormányait tv-it mind megszűntették volna!!!

ez maszlag, az ufok rosszat akarnak!!! ne higyjetek ezekben a hazug pledájos dolgokban!!"


Tudod az egyik faj nem avatkozhat be egy másik fejődésébe. Hiszen akkor megszakítaná azt a folyamatot, amiért élünk. A megtapasztalást! Az emberiség csak is saját magán segíthet! Ha kicsit tájékozottabb lennél, akkor nem mondanál ilyen butaságot. Előbb végig kéne nézned az összes videót, majd utána járni a benne elhangzottaknak, mielőtt kritizálod. A letartóztatások és a negatív energiák kiűzése a földről, már réges-rég elkezdődött. Valamint a föld átalakulási folyamata is már több évtizede tart, ami lassan a végéhez közeledik. Ekkora megfog szűnni az összes negativitás a földön. Rajtunk műlik, hogy ez hogy fog történni. Vagy felébred az emberiség és mi tisztítjuk meg a bolygót, vagy ön magát tisztítja meg az átalakulás befejeztekor. De ez természeti csapásokkal járna, ami nagyon sok emberi életet követelne. Szerencsére egyre több a spirituális ember, akik minden nap végeznek úgynevezett fény munkát a föld meg gyógyításáért. Ez csak egy rövidebb meditáció, amiben azt vizualizáljuk, hogy minden negativítás megszűnik és csak szeretet és megértés uralkodik a földön.

2012. júl. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!