Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért léteznek ufók?

Miért léteznek ufók?

Figyelt kérdés

Nem hiszek az ufókban. Ezt előre bocsátom:) Legalábbis most nem. Viszont meg lehet győzni. Jó érvekkel. Kíváncsi lennék azoknak a véleményére, akik hisznek a létezésükben. Szóval, várom a magyarázatokat, hozzászólásokat, elméleteket, örülnék, ha "bizonyítékkal" is szolgálnátok (megbízhatónak titulálható internetes forrás pl.), élmények, akármi :)


Köszönöm a normális (!) válaszokat!



2012. júl. 18. 14:36
1 2
 1/15 Antimod ***** válasza:
86%
Miért ne létezhetnének? Elég tág a világegyetem, ráadásul létezhetnek egyéb létsíkok is, ahonnan intelligens létformák meg tudnak látogatni. Valószínűleg sokkal többet nem tudunk a világról, mint amennyit igen.
2012. júl. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%
UFO-k léteznek. Minden olyan repülő tárgyat így hívnak, amit nem tudtak azonosítani. Korántsem biztos, hogy ezek földönkívüli eredetűek. (Unidentified Flying Object)
2012. júl. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Rendben, pontatlan voltam, akkor úgy mondom, hogy idegen létformák a Földön kívül :D De szerintem értetted, mire akartam gondolni :D
2012. júl. 18. 14:57
 4/15 anonim ***** válasza:
A Földön kívül kb 1000000000 milliárd bolygó van. Mond mennyi az esélye hogy csak 1 bolygón alakult ki élet ?
2012. júl. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Semennyi gyakorlatilag. Itt egy friss videó, kínai asztronauták rögzítették, elég elgondolkodtató.


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=A2UWk..


Persze, lehet hogy egy kis meteor, vagy ilyesmi, de mi van ha nem? :D

2012. júl. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

100%, hogy vannak még rajtunk kívül is értelmes fajok a világürben, de azok nem ide látogatnak, mint ahogy a sok zakkant hiszi.


Valószínüleg nem elég fejlettek a hosszútávú ürutazáshoz, ahogy mi sem. Ha pedig fejlettek, akkor is valószínüleg olyan messze vannak, hogy nem érnek ide még jó darabig.

2012. júl. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%

mondoshawan az ufo az ideghen lény is

asszed okosabb vagy, hogy belekötsz a kérdezőbe? te pattanásos!

2012. júl. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Antimod ***** válasza:

"asszed okosabb vagy, hogy belekötsz a kérdezőbe? te pattanásos!"


Huh, ezt inkább nem kommentálnám. :D


Egyébként ami nekem külön érdekessé teszi a dolgot, hogy rengeteg észlelésnél a semmiből tűntek elő, illetve egy idő múlva köddé váltak a "repülő tárgyak".


Ebből nekem az következik, hogy valamilyen módon átlépik az általunk ismert fizikai korlátokat - vagy láthatatlanná teszik a járművet, vagy pedig - és ezt tartom valószínűbbnek - képesek materializálódni és dematerializálódni. Tehát egy másik síkba, talán egy párhuzamos univerzumba tűnnek el ilyenkor. Ha viszont ez a helyzet, akkor értelmetlen azon gondolkodni, hogy mennyire távol vannak még a legközelebbi galaxisok is.

2012. júl. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Utóbbi jól mondod, http://www.youtube.com/watch?v=r_9L_NXYyVA ehhez mit szóltok ? Már volt fent mondjuk.
2012. júl. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kedves, drága lepontozó barátaim! Nem a 16% miatt, (mert jut is, marad is!.:D)

De magyarázzátok már meg, hogy a konkrét válaszomban mit láttatok bele (szövegértés!!), ami a piros kezek ellenállhatatlan nyomkodására késztetett benneteket.

Tudományos és múveltségi továbbfejlődésem érdekében, köszönöm a válaszokat.

2012. júl. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!