Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az ufok szerinted képesek...

Az ufok szerinted képesek valamivel eltakarni a napot, hogy a földet ne érje napsütés?

Figyelt kérdés

Így pillanatok alatt megaholokausztolnák az egész bolygó élővilágát, ha ennyire gonoszak!

Soha nem lehet tudni az idegenek mennyire gonoszak vagy nem, sajnos lehet több ufo faj is ami nagyon gonosz, barbár, tudásával visszaél!



2012. júl. 23. 18:05
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

kötekedés helyett miért nem válaszoltál a kérdésre? nem érdekel senkinek a szótáras okoskodása!!! a grammanácik és szótárnácik menjenek más fórumra trollkodni!!!

itt feltettem egy kérdést!!! arra válaszolj!!!

2012. júl. 23. 19:11
 12/22 anonim ***** válasza:

Ó, nem kötekedni akartam én!


A kérdésedre válaszolva: nem! Ha lenne valamelyik fajnak ilyen cselekedetre képessége, akkor már rég kipusztult volna a Föld élővilága!

2012. júl. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

1. Tanulj meg írni.

2. Ne követelőzz.

3. Nem léteznek idegenek.


De konkrét válasz: Ha képesek lennének idáig eljutni és eltakarni a napot, nem kéne nekik a mi nyersanyagunk...

Mire elérjük azt a szintet, hogy fényéveket utazzunk, évszázadok telnek el, addig pedig ők még tovább fejlődnének, szóval..

2012. júl. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik. Miért akarnák elpusztítani a bolygót meg az embereket? Mi a hasznuk belőle? Ha kínoznának annak is lenne értelme? Mellesleg a jó idegenek eddig sem hagyhatták ISTEN terve miatt, azt hogy bármi baja legyen a bolygónak, ami drasztikus lenne.


Most egy olyan időszak lesz, ami éppen hogy megtisztítja a Földet minden negatívtól, az emberek pedig pozitívvá fognak válni, rezgésszintjük megemelkedik és átlépünk az 5. dimenzióba. Ez már szükségszerű. Egyszerűen mindenki érzi, hogy nem lehet már így ebben a világban élni!


Inkább segíteni kellene a Földet most is, ilyen kérdések helyett!

"Alaje üzenete" videóit ajánlom.

2012. júl. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Pontosan! A jó idegenek már több amerikai rakétasilót is leállítattak napokra. Utána is olvashattok, mert ez még a hírek közt is ott volt. Nem engedik, hogy a háttérkormány hatalmas zűrzavart és negativitást keltsen a földön!
2012. júl. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

75%-osnak, tudok írni!követelőzők, mert a kérdés az enyém, nem a tiéd!!!itt arról van szó, amiről én akartam! és léteznek idegenek! ennyi erővel te sem létezel, ilyen zagyvaságokat hordasz össze, inkább miért nem mész biciklizni mint szekálsz?miért?


a másik honnan tudod, hogy nem épp az ember vére lenne a nyersanyag? a világok harcában is az ember vérét jöttek kiszívni az ufok!!!

de egyéb gonosz ufok is lehetnek!


biztos van barátságos ufo faj is a több milliárd faj közül, de nagyon gonoszak is!!!!

s nem kizárt, hogy a gonoszak legyőzik a jókat!

2012. júl. 24. 13:21
 17/22 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb lenne egy a Naphoz közeli lencsével a Földre fókuszálni a fényt, és a Föld forgása miatt pár hónap alatt felszántja az egész bolygót a meleg. Ennyi idő alatt még egy rakétával sem tudnánk lelőni azt a cuccot, a Mars is fél évre van a Földtől.


Az ásványi anyagok meg avarészt kitermeltek a Földön, meg ki kéne irtani az őslakókat, az is macera. A legmacerásabb pedig az, hogy nem tudnak fénynél gyorsabban utazni, szóval mire ideérnek, meg is halnak. Ha nem a kozmikus sugárzásban, akkor az energiájuk fogy el (nem tudnak feltölteni a csillagrendszerek közötti űrben).


Hiába fejlettek, olyan fejlettnek kéne lenniük, hogy az ember hozzjuk képest max hangya, ami már érdektelen is számukra.

2012. júl. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Szerintem készítenek majd egy óriási nap-kontaklencsét.Gondolj csak bele a nap is olyan mint egy szemgolyó.
2012. júl. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Csak szarkaztikus akartam lenni
2012. júl. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 valaki : ***** válasza:
12.-nek üzenem, hogy igenis vannak idegenek. Ezt már mindenkinek üzenem: Az idegen lény nem feltétlenül egy nagyfejű vézna foszforeszkáló humanoid lény lézerpisztollyal, hanem lehet akár mikroorganizmus, egysejtű...
2012. júl. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!