Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemet kiűzni hogyan...

Szellemet kiűzni hogyan lehetséges? Vagy esetleg valamivel a házat körbevenni, hogy ne léphessenek be?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömnél tapasztaltuk talán szellemek jelenlétét. Recsegő parketta(ami új), lépések zaja(koppanások a kövön, mintha valaki kopogós sarkú cipővel lépdelne), furcsa, elnyomó, lenyomó érzést.

Lehet valamit tenni?

Egyébként van a lakásban egy nagyon régi, koszos, és eléggé torzitani tudó tükör is, az albérlet kiadója tudlajdona. Lehet köze bármihez is?

Köszönöm a válaszokat előre is.

Aki szkeptikus, az kérem, hagyja el az oldalt, fölöslegesen gépelne be marhaságokat! Köszönöm!


2010. aug. 29. 19:42
1 2
 1/13 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:
29%
Szkeptikus vagyok, de van egy ötletem : Ajtóra egy Idegeneknek belépni Tilos! táblát tenni és megoldva a probléma. Én csak egy szkeptikus hülye/ hülye szkeptikus vagyok, de egy próbát simán megér :)
2010. aug. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
78%
Teli holdkor Fehér gyertyát ki kell rakni az ablakba(persze meggyújtva)és kiűzi a szellemeket .legalábbis úgy hallottam.De Próba cseresznye;)!
2010. aug. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%

a fokhagyma és a sós víz elűzi őket

valahol azt olvastam, hogy egy csúcsával lefelé álló pentagramma is

2010. aug. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Vissza kell kérni a kauciiót és odébbálni.
2010. aug. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
16%

Fohj egy üveget,ami nem műanyag.Rakd az ágyra,(tetővel felfele),egy hatalmas lendülettel mesztelenül huppanjál rá az üvegre,csukd be a szemed,és mondogasd magadba:Bújj ki szellem,bújj ki szellem!!!!!!

Majd írj sikerült e.

2010. aug. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%

nem lehet elűzni a szellemet mert szellemek nem léteznek.

és szerintem azért recseg a parketta, mert szar és nem azért mert szellem bújt a parkettába.

2010. aug. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

-nos, űzheted szenteléssel, akár papi házszenteléssel,akadnak rá más, űző rituálék is, de nem próbálkoztam még ilyennel,

- de míg ki nem űzted, semmiképp ne zárd le mágikusan a házat, mert nem bejönnek, hanem tanyát vertek odabenn.

-lehetséges őket tükörbe zárni.

2010. aug. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
76%
Szerintem keress egy látót, és nézesd meg vele a házat. Majd ő kiűzi a szellemeket, ha vannak. Ezt már hallottam másoktól.
2010. aug. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Nálunk egy néni volt, aki segített a szellemeknek "fentebb jutni". Azóta többször bebizonyosodott, hogy nem hazugság volt! Ha érdekel, priviben leírom részletesen, de itt sok a szkeptikus, akiket úgyse lehet meggyőzni! Bár én nem is akarok senkit meggyőzni, de amit én átéltem, az nem kitaláció volt, az tuti! A néni elérhetőségét is megadom priviben, ha gondolod. Hozzánk is eljött elég messziről. A "tarifa" se túl magas.
2010. aug. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%

A fehér gyertya égetéséről én is úgy hallottam hogy jó a szellemek ellen. Bár én nem úgy tudom hogy teliholdkor...Hanem minél gyakrabban.

Egyébként nálunk is volt szellem.Több fura dolog történt, többször éreztem mikor felébredtem,hogy valaki figyel. Mi egyszerűen tudomásul vettük,hogy nem csak ketten vagyunk, vannak szellemeink, de legalább egy van. Ennyi.Valszeg rájött,hogy velünk nem megy semmire, ugyanis egy jó ideje nem tapasztalunk már semmit.

2010. aug. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!