Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 404 szerint ebben az évben...

404 szerint ebben az évben eljönnek az idegenek hogy megmentsenek a kipusztulástól?

Figyelt kérdés

Ha igen, mikor és miért pusztulunk ki ?


"404 válasza:


Ha jól tudom azért jönnek hogy megmentsék az embert a kipusztulástól. Én nem tartom olyan idegen fajjal a kapcsolatot ami azt üzeni az emberiségnek, hogy 2012-ben meg fogja látogatni a Földet. "


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__1535..


2012. júl. 29. 00:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szuper
2012. júl. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Már csak az év fele van hátra, jobb lesz, ha belehúznak.
2012. júl. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Na és ez a szerencsétlen 404 honnan az anyjából tudná már ezt? Annyira rosszul vagyok az ilyen emberektől. Na meg azoktól, akik minden ilyet elhisznek az ilyen sekélyes barmoknak. Remélem tényleg eljönnek az idegenek és magukkal viszik az összes ilyen szerencsétlent. Nőjetek fel már végre és legyen életetek!
2012. júl. 29. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A rovatban már ténleg annyira alacsony az i.q, hogy sanszos a kihalás :xD.
2012. júl. 29. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Még ha a kihalás meg is történik, minek mentsenek ki? .. az űrben mindig kimentik a megszorításokkal küzdő fajt, persze. Inkább jönnek és addig kirabolják az ásványkincs készletünket.
2012. júl. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem megmenteni jönnek, hanem kiirtani.
2012. júl. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Won ***** válasza:
"Inkább jönnek és addig kirabolják az ásványkincs készletünket."-főleg Magyarországon. Meglátják, biztos, hogy a következő naprendszerig meg se állnak. :D
2012. júl. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

fingottam :D


Ja miről van szó?

hülyeség :)

2012. júl. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Üdvözlök mindenkit.

Geinmard tábornok vagyok a reptiliánok 2. osztagából.

Elárulhatom, a 404 nevű felhasználó egy reptoid volt. Ezen az oldalon túl sok mindent osztott meg, és úgy tett, mintha ember lenne. Ezért kíméletesen kivégeztük.

Decemberben elfoglaljuk a bolygót, hogy megmentsük az emberek által történő kipusztulástól. A Föld egy gyönyörű bolygó, ezért ezt nem hagyjuk annyiban. Egy ember sem kivétel. Mind el fogtok pusztulni.

Szép napot.

Geinmard tábornok.

2012. júl. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Társam mindent elmondott!

Asceri, alzászlós

2012. júl. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!