Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit láthattam akkor?

Mit láthattam akkor?

Figyelt kérdés
Furcsa dolog történt velem, és barátnőmmel egyik éjjel. A csillagokat fürkésztük. Egyszer csak Megjelent egy villogó piros fény. Gondoltam, biztos repülő. Azonban pár másodperc múlva száz féle színben kezdett villogni, majd egy hosszú fehér csík képében elsuhant, és eltűnt. Nem tudom mit láttam akkor, de ez még most is foglalkoztat. Talán a ti véleményetek segít.

2012. júl. 30. 21:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Nem nagyon fog. 2 féle választ fogsz kapni, azaz


1., a szkeptikus: Ez biztos valami repülő volt, vagy lampion, vagy ki tudja, biztosan megmagyarázható, felfújod.


2., az ezobuznyák: Ez egy pléjád felderítő hajó volt, még pár nap és itt lesznek. Ha pár nap múlva nem lennének itt, akkor onnantól számítsátok a pár napot.

2012. júl. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
jah, a 3. kategóriát kihagytam, a trollt :D Az azt fogja írni, hogy biztos egy análszex generátor volt.
2012. júl. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem egy análszex generátor volt! Abból is a kételemes!
2012. júl. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem szoktam hulyesegeket beszelni de en is ugyanezet lattam par evvel ezelott a volt pasimmal az eget furkesztuk szoval meg nem is egyedul voltam ... nem mondom ,hogy Ufo ,mert soha nem lehet tudni de,hogy szokatlan volt az tutti. Megalt egy helyben az a feny majd piros szinu lett es utanna elkezdett ossze vissza cikazni meg megint megallt egy helyben. A is lehet valami uj technologia ami titkos es mi meg nem tudhatunk rola..
2012. júl. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
29%
Ez UFO volt!EZ nem ezobuznyák válasz!Engem nem érdekelnek se a reptoidok se a plejádok..
2012. júl. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
30%
Mit aggódtok ezen? Majd akkor mondd, hogy ufo volt, ha már kezet fogtál vele, addig meg agyalj tovább..
2012. júl. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
33%
Te meg akkor írjál ide hogy ha tudsz hasznosat és témával kapcsolatosat nem haszontalant:)
2012. júl. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
32%
Te meg akkor kezdjél felesleges vitákba, ha jogos az állításod, és evvel a témával kapcsolatban nincs hasznos információ. :)
2012. júl. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"Te meg akkor írjál ide hogy ha tudsz hasznosat és témával kapcsolatosat nem haszontalant:)"


Te meg az után osszál másokat, miután befejezed a rágalmazós, káromkodós privát üzeneteid küldését. Ugyanis kabapixi barátunk szeret 5-8 soros, családtagokat szidó leveleket írogatni. És ahogy tapasztaltam, nem csak én kaptam tőle.


Kedves Kérdező: Azt h kell érteni h egy hosszú fehér csík képében elsuhant?:) Az csak a filmekben létezik h ha egy tárgy felgyorsul akkor egy hosszú fehér csík lesz belőle 1-2 mp erejéig:D

2012. júl. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

biztos ufo volt, ezúttal a magyarországot megifgyelő ufo.

egyik percről a másikra utazik 100km-t ez az ufo, azért hogy megigyeljen mindent!!!

lehet elrabol is közben valakiket, nem tudni, sok mindent csinálhat az ufo az égen!!!


még az is lehet, hogy a balaton vizében is van ufo, vagyis uso!!!!

2012. júl. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!