Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit láthattam? Miért tette ezt?

Mit láthattam? Miért tette ezt?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel, 05:38-39-kor történt. Mentem a buszmegállóhoz, mint minden hétköznapi hajnalon, és észrevettem velem szembe jönni egy férfit, aki hirtelen lekanyarodott egy közeli utcába, így, természetesen, eltűnt a láthatárról. (Csak jobbra van egy "lekanyarodó" utca.) Néhány másodperccel később ugyanott, ahol korábban sétált az az ember, megjelent hirtelen egy másik férfi, aki sántikálva, lassan sétált, egy pillanatra elfordítottam a tekintetem, és már "eltűnt", mire megint odanéztem (villanás-szerű volt az egész). Már nagyon közel voltam (néhány mp-nyire) a lekanyarodó utcához. Odaértem, benéztem, és a viszonylag hosszú utca KÖZEPÉN megláttam a sántikáló, nagyon lassan haladó embert, pedig két-három másodperccel azelőtt még abban az utcában volt, ahol én is! Akkor már gyanús volt, hogy esetleg szellem (vagy valami hasonló), mikor egy villanásnyi időre "előtűnt"... Elmondtam ezt néhány ismerősömnek, ők is csodálkoztak. Kizárt, hogy más ember lett volna, mint, aki megjelent egy pillanatra, mert jól megfigyeltem a lámpafénynél.
2011. nov. 24. 14:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Húúú,nagyon korán volt még,álmos voltál és képzelődtél:)
2011. nov. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Elfutott vagy teleportált a hapi!
2011. nov. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

1. Lehet hogy szellem volt.

2. Tényleg nagyon korán volt és kevés fény. Talán mégis rosszul ítélted meg és az egy másik férfi volt, az előző meg az idő alatt bement egy házba, ahol először azt észlelted, hogy eltűnt hirtelen. hidd el, az agy könnyen be tud csapni, főleg kora reggel, vagy este, fáradtan.

2011. nov. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem elképzelhető, hogy szellemet láttál. (De ki tudja, lehet, hogy nekiiramodott. :D)

Ijesztő lehetett. :S

2011. nov. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha ilyesmit látsz, akkor kell megijedned.

http://www.youtube.com/watch?v=Og3GjHuNPQY

http://www.youtube.com/watch?v=ICVRSoiDLeE

Ezek biztosan igazi szellemek.

2011. nov. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

14:46


Nincs azon a részen ház, csak egy hosszú, magas (kb. 200-210 cm-s) , a kanyart követő kőkerítés.

Nagyon valószínű, hogy jól megfigyeltem, mert ugyanúgy sántított, és ugyanabban a kabátban volt.

A másik férfi, akit korábban láttam, egészen más volt kinézetre. Vékony, hosszú és magas volt, gyorsan ment, az pedig alacsony, széles, és sántikáló. :)

2011. nov. 24. 15:20
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

F

A

K

E

!

!

!

2011. nov. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem találtam ki, ez tényleg megtörtént, őszintén mondom.
2011. nov. 26. 17:12
 9/14 A kérdező kommentje:
Illetve írom...
2011. nov. 26. 17:13
 10/14 anonim válasza:
Majdnem ugyanez történt velem egy hete. Barátnőmmel sétáltunk este a kisutcákban és egy embert láttunk az utca másik végén felénk jött de agyon lassan és valószínűleg részeg volt, olyan volt a mozgása. Mi beparáztunk ezért visszafordultunk és mindig hátranéztünk hogy hol tart. és egyre közelebb volt de nagyon durván először még a utca másik végében utána már 2 villanyoszlopnyira, aztán eltűnt a semmibe, én odamentem megnézni de sehol sem találtam. Barátnőm majdnem összeesett úgy megijedt. Kicsit para volt..
2011. nov. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!