Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek vannak lefizetett...

Szerintetek vannak lefizetett szkeptikusok, médiapatkányok, Akiket a kormány fizet hogy minél többen tegyék nevetségessé a témát, és ellent mondjanak minden "UFO" val kapcsolatoks dologgal?

Figyelt kérdés
Reptoidnak képzelő emberek ne irjanak,Akik nem hisznek az ufokban azokse,ja és trollok se előre is köszi..:):)

2012. júl. 30. 23:35
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem elképzelhető hogy vannak!
2012. júl. 30. 23:37
 2/42 anonim ***** válasza:
Mo.-n nincs elég esze a kormánynak ilyesmihez, de az USA-ban el tudom képzelni.
2012. júl. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
Fölösleges. Helyettük megteszik az ilyen kérdezők is.
2012. júl. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:

Szerintem vannak.

A nagy kutya uralkodik.

2012. júl. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
Biztosan vannak !
2012. júl. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

Te haszontalan 2.ik 23:51 miről beszélsz?

Én most ezzel mért járatnám le az "UFO" témát mond már meg te haszontalan??

2012. júl. 31. 00:13
 7/42 anonim ***** válasza:
Und dann beginnen wir mit dem Meteor-Blitzkrieg und fegen alle diese Untermenschen von der Erdkarte.
2012. júl. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
a média elég ehhez, szinte a média befolyásolja az emberek viselkedését ha lehet így mondani
2012. júl. 31. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
72%

És azt miért nem kérdezed meg tőlünk h vannak-e lefizetett UFO hívők, akiket a kormány fizet, h nevetségessé tegyék a témát?

Te az a tipikus UFO fan vagy aki már megszállott, nem látsz tisztán. Egyfolytában mondod h mi szkeptikusok mekkora lámák vagyunk, közben te sem tudsz bizonyítani semmit. Arról nem is beszélve h csak olyan válaszokat fogadsz el, ami téged támogat.

Ha meg nem tetszik vki véleménye, akkor írod privátba a kommentelő rokonságát szidó, k**va anyázó leveleidet. És Te nevezel másokat trollnak?:) Vicces egy ember vagy.

De azért válaszolok a kérdésedre is: Nincsenek lefizetett szkeptikusok, mivel elég sok gyenge elméjű UFO hívő van, aki lejáratja ezt a témát alapból.

Na lökjed a piros kezet, nem olyan választ írtam ami neked tetszene, vagy amiben te hiszel, úgyhogy gondolom megkéred az összes ismerősödet is h ők is nyomjanak egy piros kezet. Jöhet, engem nem zavar:)

2012. júl. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
3%
én is nyomtam az utolsónak minuszat, mert azt hiszi itt ő a sztár, de nem!! nem ért semmit az ufokhoz!!! én igen!!!
2012. júl. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!