Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az ufok miért rejtőzködnek?

Az ufok miért rejtőzködnek?

Figyelt kérdés

Miért nem fedik fel magukat már a népek előtt? OLyan kíváncsi vagyok rájuk, de a kormányok titkolózása undorító.

A föld népeinek jogában áll tudni, hogy hogyan néznek ki az ufok és mit akarnak itt!!!



2012. júl. 1. 20:29
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ha léteznek akkor kormány eltusolja.. márpedig léteznek mert elég csunya lenne csak mi lennénk :D
2012. júl. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is léteznek, de nem nagy arcok, ha azok lennének most idejönnének és belevernék a fejem a billenytyűzetbe, de ez hülyeség mertaeffbihzdfudfuodfbudfauobbui ueihzfeigef.
2012. júl. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Múltkor volt egy dokumentum film az 51-es körzetről. Sokan feltételezik, hogy ott is rejtegetnek ufo-t, sőt ufonautát. Néhány korábban ott dolgozó ember nyilatkozott, de látszott, hogy hatalmas nagy mellébeszélés volt az egész. Szóval ezzel kapcsolatban sem a semmiért titkolóznak szerintem. Mármint nem igaz, hogy csak katonai gépeket tesztelnek ott... szerintem.
2012. júl. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Lilith1994 ***** válasza:
Nem rejtőzködnek hanem megfigyelnek. Figyelj meg egy katonai alakulatot... azok sem rohannak be egyböl egy olyan terepre amit nem ismernek eléggé.
2012. júl. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Rejtőzködve figyelnek meg, inkább. :)

De lehet az X-akták története igaz és a kormányok az ufokkal összefogtak és elárulták az emberiséget. És ez lehet igaz.

Ráadásul nemcsak az 51es körzetben lehetnek ufok, hanem máshol is! Lehet már ufo települések is vannak!

2012. júl. 1. 21:42
 6/12 anonim ***** válasza:

"A föld népeinek jogában áll tudni,..."


Szerintem ebben tévedsz a legnagyobbat.

A Föld népeivel legfeljebb elhitették, hogy bármihez is joguk van.

Ezt hívják demokráciának. Elhitetik az emberekkel, hogy van választási lehetőségük, jogaik bizonyos dolgokhoz, szabadság testvériség, egyenlőség, stb...

De ez csak szemfényvesztés, és üres szavak, jelenleg pl az usa a klasszikus értelemben vett legnagyobb diktatúra.

Gyakorlatilag világuralma van, és ezt nem a demokráciának köszönheti, hanem az aranykészletének, meg az óriási katonai erőfölényének, amivel a bolygó többi országát terrorizálják.


Szóval elvileg lehetne erre jogunk, de gyakorlatilag nem létezik ilyen jog.

Az idegeneknek meg teljesen értelmetlen lennel felfedniük magukat mindenki előtt.

Ugyan minek tennék?

Mire mennének vele?

Ez pont olyan, mint ha lenne egy juh nyájad, amit terelgetni akarnál (befolyással lenni rá, belőlük élni, élősködni rajtuk, - bunda, hús tej, stb-)

és a bárányokat járnál látogatni, meg velük akarnád felvenni a kapcsolatot. Minek??!!

A juhásszal kell kapcsolatban lenni, azt kell irányítani, az meg majd a nyájat.

Így működik a hierarchia.

Nyílt titok, hogy az idegenek gazdasági, és politikai befolyással bírnak a legfelsőbb szinteken, tök fölösleges lenne nekik ennél tovább menni, így is az van, amit akarnak.

2012. júl. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
2012-ben megismerhetjük öket mert ebben az évben fogják magukat megmutatni!Ez nem vicc láttam erröl egy dokumentumfilmet!
2012. júl. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

egy személy nekem azt mondta hogy azért rejtőzködnek mivel vizsgálnak,megfigyelnek minket(nem csak minket) és ezt úgy akarják tenni hogy ne vegyük észre őket


ha te vizsgálod az oroszlánok viselkedését akkor azt csak úgy teheted meg hogy úgy nézed,figyeled őket hogy nem vesznek észre, amint észrevettek másképp kezdenek kezelni téged..ugyanez a helyzet velünk is és a FÖLDÖNKÍVÜLIEKKEL

2012. júl. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Az előttem lévő válaszoló igazat mond. Ahogy mi vizsgáljuk a vadállatokat, ők úgy vizsgálnak minket.

Mondok valamit, ami nem vicc, aki nem hisz nekem,lelke rajta legyen, magukat járatják le.

Apámnak három testvére van és az egyiknek van három fija. Abból pedig az egyik Amerikában járt, és véletlenül a feleségével betévedtek az 51-es körzet sivatagába. Ott találtak csontokat, de nem állatit, hanem emberhez hasonlókat... Eg kézfejet is találtak, de az nagyobb volt mint az övéké, és csak 4 ujj volt rajta. Tovább mentek és meg is találták az 51-es körzetet, de rengeteg katona vlt ott, de annyit láttak, hogy valami nagy zöld villanás volt az ég felé, de néhány 10méterre az robbant egyet. Lehet hogy atompusztító fegyvereket is gyártanak ott, vagy a 60-as években lezuhant űrhajó fegyvereit vizsgálják nem tudom, de az tény, hogylezuhant annó egy ilyen űrhajó,és rajta kettő élőlénnyel.

2012. júl. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen lezuhant egy űrhajó, erről már volt is dokumentumfilm, persze megpróbálták eltusolni az ügyet...

Azt is láttam egy az 51-es körzetről szóló doksi filmben, hogy atomkísérletek is folynak. Föld alattiak állítólag... Na mindegy, a lényeg szerintem, hogy tele van atomsugárzással a légkör. Nem csoda, hogy ennyi a rákos beteg pl.

2012. júl. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!