Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ezotéria hívők. Elmondanátokk?

Ezotéria hívők. Elmondanátokk?

Figyelt kérdés
Most azokat az ezotéria hívőket kérdezném akik minden 2012-tős kérdésnél valami olyan választ adnak hogy "spirituális fejlődés lesz".Ez mi a fenét jelent???Aki válaszol kérem tegye tudományosan mert a miszticizmussal erősen hadilábbal állok.

2012. júl. 31. 23:05
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Elnézést a két "k"-áért.
2012. júl. 31. 23:06
 2/19 Tom Benko ***** válasza:
75%

"tegye tudományosan"

Na, ezért nem lesz egy válasz sem... :)

2012. júl. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Tudományosan: G=0
2012. júl. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
szerintem ez a mondat azt jelenti, hogy az emberek agya fejlődni fog, egymáshoz jobban fogunk alkalmazkodni, stb.
2012. aug. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
7%

Nem tudom mi számít itt tudományosnak már... de gondolom te se kísérletekkel alátámasztott dolgokra gondolsz...

Amit a spirituális fejlődés alatt érteni kell az eddigi olvasataim alapján az, hogy a Föld egy magasabb szintre lép a létben. Valamiféle felemelkedéses cucc... Rezgésszint váltás.

2012. aug. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem fognak az emberek magasabb szintre lépni, mert ilyen nem létezi. Pedig rájuk férne, te is tudod miért, ha olvasod az ezó kategória kérdéseit és válaszait.
2012. aug. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nézz szét az interneten. De vigyázz mert a 80% hazugság.
2012. aug. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
37%
Tudományos világnézet = Korlátok közé szorított, beszűkűlt tudat állapot. Én is ilyen voltam, tehát megértem hogy sokan nem tudnak még túl látni a dolgokon. Nekem se két nap volt mire túl láttam a társadalom által rám erőszakolt korlátokon.
2012. aug. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%

"Tudományos világnézet = Korlátok közé szorított, beszűkűlt tudat állapot."

Ezoterikus világnézet = Alaptalan, logikátlan hülyeségek, hiszékeny, ostoba emberek számára.

2012. aug. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Egy olyan válasz se volt ami egy mm-rel is közelebb vitt volna ahhoz az elképzeléshez hogy spirituálisan fel lehet emelkedni.És mindent összeszedve az ezó.izé hívők egy logikátlan valamit gondolnak még a gravitáció léténél is valósabbnak.Ha tudományosan nem lehet valamit megindokolni az a dolog nem is létezik .
2012. aug. 1. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!