Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az idegen emberrablók nem...

Az idegen emberrablók nem ismerik az érzéstelenítést?

Figyelt kérdés
A szakirodalomból, eltérítettek beszámolóiból az derül ki, hogy pokoli fájdalmas beavatkozásoknak vetik alá áldozatukat az idegenek. De ha annyira fejlettek, akkor hogy-hogy nem alkalmaznak fájdalomcsillapítást, injekciót?
2012. aug. 1. 16:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Mert nem léteznek, azért nem ismerik.
2012. aug. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Vannak műveletek, amiknél nem lehet érzésteleníteni. Pl. ha a csontba szúrnak valamit.

De vannak olyan esetek is, amikor valaki beképzeli a fájdalmat. Pl. én is ilyen voltam a tűkkel. Már éreztem a szúrását, amikor még a nővér a közelemben sem volt, aztán már amikor tényleg mondjuk vette a vért, már azt hittem nem is csinál semmit, mert nem éreztem.


Ha pedig valaki tényleg bekerülne egy földönkívüli műtőasztalra és tudatánál lenne, annyi adrenalin termelődne a szervezetében, hogy lehet nem is lenne szüksége érzéstelenítőre.

De mondom, inkább csak félelem az oka.

2012. aug. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%

ez az ufofaj, ami elrablásokkal foglalkozik!! (nem midnegyik ufo faj rabol el embereket!!!) az egy barbár faj

tudományosan nagyon fejlett, de utálja az embereket és csak kísérleti patkánynak használja, nem érdekli őt az ember érzelme, fájdalma!!!

2012. aug. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Te sem érzésteleníted a szúnyogot, legyet, pókot, darazsat, stb. mielőtt agyoncsapod, talán mi is ennyinek számítunk nekik.
2012. aug. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Azèrt mert nem rabolnak el embereket csak állandóan elhisz mindenki minden féle idióta történetet! Nem logikus az ember rablás , ha léteznek és annyival fejlettebek!
2012. aug. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Az is amúgy reális, hogy valaki összedob egy űrhajót, de a rohadt CT-t már nem ismeri...
2012. aug. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

pjotr36


Miért ne tennék meg, ha valóban léteznek és sokkal fejlettebbek nálunk, akkor miért ne vizsgálgatnának és kísérleteznének rajtunk, mi is ezt tesszük.

2012. aug. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha annyira fejlettek h iderobognak a fél galaxison keresztül, meg vannak áldva mindenféle technikával, akkor nehogy már 60 évig kelljen nekik tanulmányozniuk az embereket h vmire rájöjjenek..:) Roswell óta megy csak ez az elrablás hisztéria, ha rabolnának egyáltalán, akkor sem tartana évtizedekig nekik megtudni, amit épp akarnak.
2012. aug. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem a kísérletezést tartom elképzelhetetlennek, ha nem a titokos ember rablásokat! Ha annyival fejlettebek nem kell titokba tartani a létezésük( mi se teszük) azt csinálnak amit akarnak!
2012. aug. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Mert nem léteznek, azért nem ismerik."


[link]

2012. aug. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!