Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Erről mi a véleményetek?

Erről mi a véleményetek?


2012. júl. 22. 14:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Erről még kitudja hány évtizedig, évszázadig vita lesz, hogy igaz-e vagy sem, ez a sok információ, meg video és kép, meg hangfelvételek... DE! AKI AZT HISZI, HOGY EGYEDÜL VAGYUNK EBBEN A KIB.SZOTT NAGY UNIVERZUMBAN, ÉS MI VAGYUNK AZ ÁSZOK AZ EGY HÜLYE!


Üzenem a fenti kiemelt sorokat azoknak akik jönni fognak és trollkodni fognak. Mert lesz ilyen. És egyben ez a válaszom a kérdésedre is, mert valóban nem vagyunk egyedül az univerzumba... kell lennie más fejlett fajnak is rajtunk kívül! Nem feltétlen gondolok itt UFO-ra, meg reptoidokra, mert abban nem hiszek... még mielőtt valaki ezzel jönne. De tényleg nem az emberek az egyetlenek, én szerintem! És szerintem is van más dimenzió is bizony, ahogy elmondta a fickó, a vidiben.

2012. júl. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Fordítsuk meg a holdat...
2012. júl. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ufok léteznek!!!
2012. júl. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hogy érted hogy fordítsuk meg a holdat?
2012. júl. 22. 15:14
 5/14 Lilith1994 ***** válasza:

szerintem igaz lehet amit mond ..hiszek neki...



basszus mi az már hogy fordítsuk meg a holdat?...folyamatosan forog pont úgy mind a föld de mindig csak az egyik oldalát látjuk....mert avval a sebességgel forog mint amivel körbe járja a földet mert ha nem forogna akkor látnánk a másik oldalát is földről ...jobban nem tudom elmagyarázni...bocs.

2012. júl. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Szépen megmagyaráztad 5-ös, csak a megértés hiányzik :/

Épp azért kéne megfordítani, hogy lássuk a másik oldalt, nem? Egyszer megfordítanád és utána mindig az az oldal nézne felénk, ahol vannak a multidimenzionális lények bázisai...

Jaaaa... tééééényleg... naháááát...

2012. júl. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

hát persze, hogy léteznek ufok, a többi dimenzióban is létezik vagy 5 millió vagy millliárd ufo faj, a mi dimenziónkról ne is beszéljünk!!!

léteznek!!! mindig is mondtam, most bebizonyosodott!!

2012. júl. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
a black ops....call of duty black ops. valami gyerek csinálhatta ezt és sokan elhiszik
2012. júl. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy ő maga részt vett-e a dolgokban, de amiről beszél az igaz!
2012. júl. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8-as ne magadból indulj ki, aki a nap 21 óráján át black opsozoll!!!
2012. júl. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!