Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Aki UFO-kat észlelt az mit...

Aki UFO-kat észlelt az mit látott? És milyen volt? Honnan tudjuk, hogy átverés-e vagy igazi? Mármint, ha tényleg létezik ilyen dolog, akkor minek a hatására bukkan fel?

Figyelt kérdés
Éljétek ki magatok :D XD

2012. aug. 2. 12:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen látott. Mit látott? Azonosítatlan repülő tárgyat. Ha azt látott, elképzelhető, hogy igaz. Mi hatására? Valahova utasokat szállit, kémkedik, stb.

Ha űrlényt, akkor valószínű, fénytükröződés, meteorológiai léggömb, madár. 99%-a hazugság, 1%-át nem tudni.

2012. aug. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát én tavaly írtam be egyet kérdésben, de nem tudta senki se hogy mi az. Idén is láttam ilyet, de fogalmam sincs hogy mi. KInn állok éjszaka a sötétben nézem a csillagokat, és egyszer egy erőteljesebb villanást észlelek. Utána 2 másodpercel később ugyanott vagy egy kicsivel arrébb megint egy, de halványabb villanás, majd megint egy de az még halványabb. Utána ha nagyon erősen figyelem még mindig látszik de aztán eltűnik. Érdekes de fogalmam sincs mi az. És van hogy egy éjszaka 2-szer is. A furcsa az hogy sokszor pont ott, amerre éppen figyelek.
2012. aug. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Második:


amit láttál, nagy valószínűséggel Iridium Flare volt, meglehetősen gyakori, az éjszakai égbolton nagyon erős felvillanás - némelyik még nappal is látható. Nagyon-nagyon sokan földönkívülieknek hiszik ezt, holott abszolút emberi eszközök :)


[link]


Ezen az oldalon minden érdekességet, csillagtérképet, műhold és egyéb égitest átvonulást megnézhetsz.


Az UFO témához: fel kéne fogni, hogy az éjszakai eget emberek milliói figyelik, és eszközök hatalmas garmadája, a világ MINDEN országából. Radarok, rendkívül nagy felbontású távcsövek, kamerák, sugárzásmérők, és kismillió egyéb műszer. Oké, higgyük el, hogy az USA/Oroszország/Kína eltitkolja a földönkívülieket. És minden más ország is? Minden gépkezelő, minden tudós, minden egyszerű amatőr csillagász, akinek picit is profi felszerelése van? Vagy a földönkívüliek eltudják rejteni magukat minden létező kép- és adatrögzítő felszerelés elől, de olyan bénák, hogy az emberi szem, ami nagyságrendekkel pontatlanabb, mint a műszerek, észreveszi őket? Előfordulhat, de az esély erre nagyon-nagyon csekély.

2012. aug. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Sir butcher utána néztem a neten az iridium flare-nek, és ilyet is láttam párszor, vagyis ehhez hasonlót de az inkább a nemzetközi űrállomás volt, gondolom. Viszont amit én írok az olyan volt mintha valaki egy tükörrel a távolból villantana, csak egy pillanatra, de erősen, aztán megint villan, majd megint... És ugyanazon a ponton történik szinte. Vagy van az iridium flarenek ilyen formája is? Egyébként én is eltudom képzelni, hogy bármilyen légkörbe bejutó dolog lehetett, ami egyszerűen így semmisül meg, de már kb 4-szer 5-ször láttam.
2012. aug. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen 3. válaszoló van igazság abban amit írsz, de akkor a mexicói légierô és kormány valamint pl a britt kormány miért ismerte el hivatalosan is az UFO-k létezését? Nem gondolnám, hogy kormányok ilyenekkel viccelnének. Én hiszek a földön kívüliek létezésében láttam is már olyan dolgot amit nem tudom mivel magyarázni. És bár hiszek az UFO-kban elôször is racionális magyarázatot keresek. Sajnos sokan ha megromlik a tejföl is az UFO-knak tulajdonítják.
2012. aug. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Linkelnél cikkeket, ahol HIVATALOS oldalon ilyen bejelentést tesznek?
2012. aug. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=7R85TmhiJJs Ennek hatására ismerték el. Hivatalos oldalt linkelni nem tudok, mivel nem is kerestem nem tudok spanyolul így felesleges is lenne. Szerintem a legegyszerűbb ha kiguglizod, ha találtál valamit valamint ha értesz spanyolul akkor még fordítási hiba sem lehet.

A wikipédiás oldalakat inkább nem írom, mert azokba bárki írhat bármit.

Amúgy a világ összes kormánya közül soha senki nem tagadta az UFO-k létezését. Azon a néhányon kívül pedig napjainkig mások nem ismerték el de soha nem is cáfolták. Csak egy régebbi kommentemből tudnék idézni: "Sok a hamisítvány a képek és a videók terén is tegyük fel, hogy a 99%-a. De van egy kis gond az az 1%! Ha az 1% igaz akkor be is bizonyosodott, hogy van rajtunk kívül más értelmes életforma is az univerzumban, sőt még értelmesebb ha el tudnak idáig jönni..."

" A francia és a brit kormány is elismerte az UFO-k létezését! És ők nem Kis Jóskák a sarki kocsmából!"

De ha érdekel a téma kérlek nézz magad utána, nekem sajnos az életvitelmből adódóan nincs időm sokat ülni a gépnél és keresgetni, pedig érdekelne. Sajnos tényleg sok a kamu kép és videó meg persze az itt feltett kérdések és válaszok túlnyomó többsége is az.

2012. aug. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
Egyszerű nem légifolyosón megy és nem úgy villog mint egy repülő vagy nem is villog és hirtelen eltűnik az"UFO"
2012. aug. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
1x láttam 4 db azonosítatlan repülő tárgyat. Férjem is jelen volt, aki nagy szkeptikus, de ő sem tudta megmagyarázni, hogy mik lehettek. Azóta sem tudjuk. Lehet valami új katonai repülőgép, lehet földönkívüli... szerintem sose fogjuk megtudni :(
2012. aug. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

mi egyszer (5-en) láttunk először egy fénylő piros valamit az egen azután csatlakozott hozzá még négy.majd jött még egy de az nagyon gyorsan és nagyon erős piros fénnyel.sokkal gyorsabb volt mint egy repülő

kiformáltak egy háromszöget és forgott a háromszög azután kiformálták a göncöl szekeret majd elmentek


nem hiszem hogy repülők voltak mert sokkal fényesebb piros fényük volt

kb mint a csillagok csak sokkal fényesebbek

na meg gyorsan mehettek mert mikor nézünk egy repülőt az égen akkor az lassúnak tűnik ezek még az égen is nagyon gyorsnak látszottak


ezt én a férjem meg a három gyerekem látta

a szomszédnak isszolni akartunk de nem volt otthon


videóztuk de a telefonon semmi nem látszott sajnos

2012. aug. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!