Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért maradt el a mai Plejád...

Miért maradt el a mai Plejád olimpiai leszállás?

Figyelt kérdés

Ma aug 4-én kellett volna aplejádoknak leszállni az olimpiára a Galaktikus Nagy tanács döntése nyomán. Mint észrevehettük, ez nem tőrtént meg, milyen események vagy kik okolhatók a leszállás meghiúsulása végett ?


Lehetséges, hogy megijedtek az angol britt anyahajótól akik a temzén állomásoztak vagy a katonáktól ?


2012. aug. 4. 23:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
33%
Nem maradt el, mert nem volt tervezve. Nem terveznek előre semmit, mert a jelen függvényében változik a jövő. A lét a megfelelő pillanatban teszi meg a megfelelő lépéseket, nem alkalmazkodik időpontokhoz. Számtalanszor elmondtam már, hogy ez egy megtévesztés, lejáratás volt!
2012. aug. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Shai-Hulud ***** válasza:
35%

Ja, értjük...

Ha valami MÉGSEM akkor és úgy jött be mint ahogy mondtátok, akkor "a jelen függvényében változik a jövő", meg "a lét a megfelelő pillanatban teszi meg a megfelelő lépéseket"...

Ugye tudod, hogy ezek elég szánalmas közhelyek? :-D


Pedro

2012. aug. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklődés hiányában maradt el.....
2012. aug. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon hiszek bennük(lehet én tudom rosszul), de ezt, hogy leszállnak az olimpián 100 százalékra lehetett tudni, hogy kamu.
2012. aug. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha létezik földönkívüli intelligencia, akkor az hülye lenne kapcsolatot teremteni velünk... Az egyetlen mérföldkő az volt a fejlődésünkben hogy leestünk a fáról szerintem.
2012. aug. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Mondjuk az egyetlen dolog ami zavaró az Olimpián, hogy kib*szott sok a szimbolika. (Aki látta a nyitóeseményt és van szeme tudja miről beszélek.)
2012. aug. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint a youtyúk oldalon azok a vidik amik 100.000 halottat kiáltottak a háttérhatalom közreműködésével.Ahelyett hogy vészmadarakra hallgatna az ember inkább bizakodva várjon,és reménykedjen hogy túl nagy baj nem esik meg(lásd:2001.11.11)!
2012. aug. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Raziel én még valamit észrevettem,hihetetlen mennyiségben ömlenek az általad említett szimbólumok,zeneszámokban,különböző valós helyeken.Pestisként terjed,extrém beteg emberek játéka ez.
2012. aug. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
50%
Betegnek beteg de... okos. Jól megalapozták a fogyasztói társadalmat azzal, hogy kérés nélkül hülyítjük és tesszük kiszolgáltatottá magunkat.
2012. aug. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Mert a legtöbb csatornázó, médium hamis.


90%-uk negativ entitás irányitja vagy negativás entitásal beszélgetnek.


Kevés az olyan csatornázó aki ténylegesen plejádiakkal beszél.


Például Cobra írásait érdemes figyelemmel kisérni. Ő volt szinte az egyetlen aki azt mondta nem fog leszállás történi az olimpián és később esedékes.


Egy pozitiv entitás nem dátumozik és nem részletezik. Ha dátumoznak azt is nem biztos alapon.

2012. aug. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!