Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mik azok a Plejádok?

P.A.P. kérdése:

Mik azok a Plejádok?

Figyelt kérdés
Valami idegen faj?

2012. aug. 5. 16:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Kitalált idegen faj.
2012. aug. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
A plejád az valami csillagrendszer, és a sok elvakult azt hiszi hogy majd onnan jönnek az idegenek.
2012. aug. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Egy csillagkép.
2012. aug. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%

A "Fiastyúk"-nak nevezett csillaghalmaz egyik részterületét nevezik Plejádoknak, mint csillag.

Bizonyos tanítások szerint ott élnek nálunk fejlettebb civilizációk, amelyek sok-sok üzenetet küldtek már médiumok által az emberiségnek segítségképpen, ezért ezeket a lényeket nevezték el az ezoterikusok plejádoknak.

2012. aug. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Kétféleképpen is feltehetted volna a kérdésed.


1. KIK azok a Plejádok?

Akkor azt a választ adnám, hogy hét csaj, az ókori görög mitológiában. Órion öt hónapon át üldözte őket szerelmével. Zeusztól kértek segítséget, aki galambokká változtatta őket, s felrepültek az égre…


2. MIK azok a Plejádok?

…és ott csillagokká változtak.


A magyar népnyelvben a Bika csillagképben található nyílthalmaz. Hivatalos neve Messier 45. A Földtől mért távolsága 380 fényév

2012. aug. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
7%

A Plejádok a plejád csillagképből azonosított idegen faj. Eredetileg más univerzumból települtek ide és sok más univerzumban élnek. Hatalmas technikai fejlettségű és igen magas spirituális szinten levő lények, mondjuk a reptoidokkal ellentétben, akik ismetek mert ők a politikusok.


A plejádok az emberek szellemi felemelkedésén dolgoznak, eredetileg Alaje aki egy plejádi magas rangú vezér, 2014-ben érkeztek volna ide, nem is tudom ki találta ki ezt a aug 4-i dátumot.

2012. aug. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves Veronika!

Te tényleg hiszed hogy a politikusok reptoidok? Én azt hiszem szkeptikus vagyok ebben a témában.

Őszintén csak kíváncsiságból kérdezem, hogy lehet azzal a tudattal élni, hogy a vezetőink idegenek.

2012. aug. 5. 20:23
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

A vezetőink ezt választották, főképp amerika, a jó nép lásd: plejád és sziriusz nem kellett, mert féltek leszerelni az atom technológiával felszerelt rakétákat, csak ezzel az a baj, hogy az atom nem csak a mi környezetünket rombolja, hanem az egész tér-időt, és zavart kelt mindenhol. Ezért van az, hogy az első Atom Bomba tesztek után érkeztek ide a plejádok és a szürkék. A szürkék, technológiát ajánlottak, emberekért cserébe, a plejádiak atom rakéta leszerelést kértek, és cserébe spirituális fejlődést és kereskedelmet stb. De persze amerika ezt vette fenyegetésnek, hogy biztos amiért azt kérik, hogy szereljük le az atomot, tuti utána megtámadnak minket. Igen ám, de a szürkék rablásai belefértek. Egyeztettek a listával, a szürkék az amcsi politikusokkal, kit vigyenek el. Igen ám, de a listán kívül még 2x annyi ember tűnt el, ez feltűnt a médiának, és persze sok bejelentés érkezett a rendőrségre a furcsa eltűnésekről (utána lehet járni nyugodtan). Majd a szürkék össze vesztek az amcsi kormánnyal. Majd ismét kiegyeztek. Ezek után beépültek az egész háttér hatalomba. El hihetitek meg nem is. De inkább járjatok utána a dolgoknak, mint hogy elkezdenétek ítélkezni a mondataim felett.

Plejádiak segítenek nekünk. Nem idegen faj, mert úgy néznek ki mint mi. Sok jó szándékú nem földről származó humanoid, úgy néz ki mint az ember kisebb eltérésekkel. A szürkék azok a kicsi nagy szemű izék, amikkel tele van a sajtó ha földönkívüliekről van szó. Míg a plejádiak humanoidok és genetikailag testvérek vagyunk addig a szürkékkel nem.

A másik, egy csillag csoportosulás az égen, ahonnan származnak.

2012. aug. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%

Én arra vagyok kíváncsi, ki volt az első aki ezt kitalálta, és ki volt a második aki azt mondta, hogy "-Bakker ez tök zsír! Terjesszük el."


Szerintem rohadtul érdekes, hogy hogy alakulnak ki mindenféle fantasztikus elemekkel rendelkező új vallások, világ képek. Ez ilyen szociológusoknak, és pszihológusoknak való téma nem? Nincs ilyen tanulmány, ami ismerteti az új és régi szűk rétegben elterjedt a standard vallások, és világképektől extrémen eltérőnézetek alakulását a történelem során? Valamint a mögöttük rejtező feltételezett pszichológiai, belső emberi, politikai, gazdasági kiváltó okok. Ezek szerintem érdekes dolgok, hogy hogy alakulnak ki a szekták, csoportok, meg minden féle egzotikus összeesküvés elméletek.


Ja és a mindenkori elnyomó hatalom ellen már meg van a recept:


"és mivel mi okosabbak, és erősebbek vagyunk, és van susogós bőrkabátunk, lesz..rjuk mindezt" /Morfológus/

2012. aug. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én arra lennék kíváncsi, hogy aki lehúzta a 3.-ak választ, miért nem írt be valami okosabbat.
2012. aug. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!