Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintem ez a plejádok műve,...

Szerintem ez a plejádok műve, és azért csinálták, hogy megóvják az emberiséget a rezgésszint emelkedésig. Mit gondolsz?

Figyelt kérdés

Alaje is említette, hogy amerikai silókat bénítanak meg a megóvás érdekében. Ráadásul a videóiban is szivar alaku égitesteket látni.


[link]


2012. júl. 4. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Amióta kísérletezünk az atommal és lettek atom fegyvereink azóta próbálnak megvédeni önmagunktól a jó idegenek. Mivel nem ez az első bázis támadás, ezért csak annyit tudok rá mondani, lehet. Nem biztos, hogy a plejádok voltak, lehetett más jó testvér is. A lényeg, vannak fent olyanok akik óvnak minket és csak a javunkat akarják, mégis tartunk tőlük. Egy a kérdés, miért fél az emberiség az ősi csillag múltja igazságától?
2012. júl. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is szeretek elmélkedni UFOkról de neked legelőször azt kéne átgondolnod hogy honnan tájékozódj. Mindent csontnélkül beveszel ami izgalmasan hangzik? Kiváncsi vagyok a plejádokat meg a rezgésszint ökörséget honnan szedhetted, a nőklapjából meg valami kozmikus misztikus arkangyalok egyesületének a gagyi html lapjáról?
2012. júl. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
:)
2012. júl. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez egy átvett hír. Ha nem tetszik a közvetítő, keress rá egy másikra, vagy akár az eredeti közreadóra.
2012. júl. 4. 22:32
 5/10 anonim ***** válasza:

kérdező

?

2012. júl. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Itt van videó formában, akinek nem tetszik a blikk:

http://www.youtube.com/watch?v=0QnecRYEy_4&feature=relmfu

2012. júl. 5. 12:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Na mostmár sokkal jobb. :D
2012. júl. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Amit leírsz, az nem csupán a valóság hiánya, hanem az ellentéte.


╭∩╮ ⎝⏠⏝⏝⏠⎠╭∩╮

2012. szept. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden nézőpont kérdése!
2012. okt. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Blikkből szocializálódsz... ergo hülye vagy! Ezt gondolom.
2013. nov. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!