Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ti is észleltek mostanában...

Ti is észleltek mostanában egyre több mozgó cikázó fényt, az égen?

Figyelt kérdés
Fél éve kezdtünk arra figyelni, hogy este, néha mintha valaki ránk vakuzna az égből, ez a fény valami mozgó műhold szerű dologból jön, ahogy halad, hol erősödik a fénye, majd halványul, majdnem eltűnik, majd megint felvillan. Ilyet elég sokat látunk, ma este 2órán keresztül néztük az eget anyukámmal ( BP ) és kb 7-8 ilyet láttunk,az eltűnése is érdekes, van , hogy olyan, mintha kifele beszippantaná az űr. Egyes ilyen fények szaggatottan haladnak, mintha gyorsulna, , majd hirtelen fékez...megint gyorsít ..fékez. Sőt, a legtöbb nem is egyenesen halad, hanem kacskaringósan, ingadozva, vagy helyből irányt változtat, akár visszafelé. pár hete egyre több ilyet látunk, bízom benne, hogy valakinek van még hasonló tapasztalata, vagy meg tudja osztani velünk, hogy mi lehet ez? ha van rá elfogadható magyarázat, kíváncsian várom, mert bármivel próbálom magyarázni...nem megy. :)
2012. aug. 7. 01:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
58%

Miért kell egyből lehordani, hogy biztos alkoholista vagy drogos? Ja persze, biztos az anyukája is hót részeg volt....

Kedves kérdező! Nem tudom mi lehetett amit láttatok, de nem vagyok szkeptikus a földönkívüliekkel kapcsolatban sem... bár nem biztos, hogy az volt, de akár lehetett az is :D

2012. aug. 7. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

UFO, sok helyről olvastam, hasonló bejelentéseket. Tavaly azt mondták, 2012 a több észlelés éve lesz. Ez be is igazolódott, 2011hez képest, 2012 bizonyos szakaszaiban, jóval több észlelés történt.

Vedd fel videóra, vagy készíts fotókat róluk, ha ilyen sűrűn látod, ezeket a fényeket.

Jelen helyzetemben, felénk is egyre több furcsaság van az égen. Reptér mellett lakom, tudom milyen egy repülő tudom hol repülnek, tudom meddig ereszkedhetnek. Nos, múlthéten egy narancssárga diszk repült el felettünk, hangtalanul. Ezen kívül pár hete, a hegy felett szintén láttam egy diszk formájú tárgyat repülni az égen, de az fehéren izzott. :D

2012. aug. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Érdekes, én is szinte minden nap nézem az esti-éjszakai égboltot, volt h 1-2 óráig is, kiskorom óta, de sosem láttam még egy ilyen össze vissza repülő fénylő pontot sem. Furának tartom h más egyszer néz fel, és hopp véletlen lát egyet.

Nem mondom azt h hazudsz, de az emberek nagy százaléka kamul amikor ilyet ír. Bármi megtörténhet, ki tudja mit láttál:) De az emberi szem néha képes csalni, főleg éjjel. Én is láttam már műholdat, azt hittem néha gyorsabban megy, néha lassabban, aztán kiderült h csak sokat feküdtem hanyatt, és kicsit kevés vér jutotta fejembe:D

2012. aug. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
33%
az a repülő diszk egy lángos volt,én dobtam el!a fehér meg tejfölös volt...
2012. aug. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 x) ***** válasza:
53%
Attól hogy az egy műhold miért lenne egyből földönkívüli? Szerinted a google maps, az időjárás előrejelző és hasonló oldalak hogy csinálják a műholdképeket? Egyszerű FÖLDI műholdak. Sok van belőlük, egyre több, hiszen egyre több tv csatorna meg ilyesmi van amihez kell a műholdas jel. Nincs ebben semmi különös, én is nap mint nap látok ilyeneket.
2012. aug. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
49%
És a tejfeles lángos is földi lény.ilyenkor van a nászrepülésük a balatonnál...
2012. aug. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

3/7 válaszoló, én is úgy látom, hogy egyre több érdekes dolgot lehet látni, ami nem repülő és nem műhold, örülök, hogy nem vagyunk egyedül. Valóban anyukámmal néztem, de józan életűek vagyunk, semmilyen szer hatása alatt nem álltunk :D ráadásul amikor én üvöltöttem az udvaron, hogy látja e milyen irányba cikázik és visszafordul, bólogatott, hogy mindjárt elájul és igen ő is azt látja. vagy ő sikítozott mellettem, hogy most miért kering ide -oda és tuti ugyanazt néztük.

4/7 válaszoló, tényleg van aki még életében nem látott ilyet, legszívesebben iderángatnálak az udvarunkra és megmutatnám :D és tényleg szeretném megmutatni, úgyhogy kerítek egy nyúvvadt kamerát és valahogy lecsekkolom, mert itt óbudán fölöttünk nincs hét, hogy ne látnék. és köszönöm a válaszokat.

2012. aug. 7. 10:24
 8/29 Smartguy86 ***** válasza:

Óbudán? :D:D:D


Jah, akkor már értem. Barátom, te egyszerű reflektorfényeket látsz (nem egy szórakozóhely van, aminek vannak ilyen fényei). Nem tűnik fel, hogy órákig nézed és ugyanúgy mozog????


Ami meg a műholdakat illeti: tudod hány műhold van Föld körüli pályán???


Itt megnézheted:

[link]


Ezek mindegyikéről visszaverődhet a Nap fénye és ez az, amit te látsz! Nem kell egyből UFO-t kiáltani.


Majd ha egyszer tényleg földönkívüliek jönnek, azt észre fogod venni, elhiheted! Nyilván egy olyan értelmes fajnak, ami eddig el tudna utazni, az a heppje, hogy idióta óbudai proligyerekeket ijesztget fényekkel az égen :DDDD


Ne röhögtess már!

2012. aug. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Kedves 9. válaszoló. :) egy viszonylag csóró lány vagyok, igyekeztem olyan kulturált hangnemben írni, hogy ne az jöjjön le,hogy egy idióta burzsuj pi..a vagyok, aki a diszkófényektől nem tud megkülönböztetni egy érdekes jelenséget. a szatelliteket megnéztem, tisztában vagyok vele, hogy számtalan cégnek, sőt magánembernek is van ilyen, visszaverődhet róla a fény valóban, sőt el is tűnnek ha épp olyan szögben halad, de pont mivel ezeket kizártam a cikázó, gyorsuló lassuló,visszaforduló mozgása és a vakuszerű villanások miatt, tettem fel a kérdést. :) ráadásul az UFO szót ki sem ejtettem az..ujjamon. Őszinte ember vagyok, nem az a fő szórakozásom, hogy interneten kóválygó embereket etessek vagy átverjek, amit leírtam valós. no de mindegy. azért köszönöm a figyelmed. diszkófénynek nem hinném, eddig csillagpontszerűt sose láttam, ami hol vakúfényűre erősödik, majd kering kettőt és iszonyat sebességgel eltűnik a horizont másik oldalára.
2012. aug. 7. 11:58
 10/29 Bambi1995 válasza:
Én az erkélyről szoktam nézni az eget...:) Narancssárga pislákoló gömbeszerűségeket szoktam látni.Multkor azt hittem,hogy csillag...aztán lassan közeledni kezdett,majd rágyorsított,fényt váltott és úgy repült el mintha,repülő lenne...de az nem lehetett,mert előtte egy helyben állt,és fel-le is ment :)) Anyummal néztem,ugyhogy nem képzelődtem,érdekes jelenség volt..:)))
2012. aug. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!