Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Láttam mostanában egy UFO...

Láttam mostanában egy UFO filmet (Negyedik típusú találkozás). Nem tudom mennyire lehet ennek igazságalapja? Aki látta : mi a véleménye erről? Van ennek az egésznek valóság alapja?

Figyelt kérdés

Azok a régi felvételek a filmben kicsit gyanúsak, bár kitudja. Erröl lenne szó:

myopinion.Blog.hu/2010/09/13/negyedik_tipusu_talalkozasok_the_fourth_kind_2010


2012. febr. 6. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
A film maga egy álldokumentumfilm, mint a paranormal activity, a csaj aki elvileg az "igazi" nem a Milla, az is egy színésznő. Ettől függetlenül lehet vmi féle alapja, persze innentől csak rajtad áll mit hiszel el belőle, és mit nem.
2012. febr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
fake dolog az én hallomásaim alapján, bár nem túl meglepő, de ha már itt vagyunk, esetleg hasonlóan jó földönkívüliekről szóló filmet valaki tudna írni? Jelek, Föld inváziója, Világok harca, sorolhatnám, ezek mind tetszettek, bocs, ha off
2012. febr. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A film története nyilván nem történt meg. Eléggé beteges lenne ha valakik egy igazándiból meggyötört nő szenvedésein szórakoznának a moziban.
2012. febr. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tuti nincs valóságalapja. A filmben bemutatott "eredeti felvételeken" is egy szinész szerepel.
2012. febr. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Ez egy rakas szar, kamu.

Semmi ertelme.

2012. febr. 7. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Figyelj... A hupikék törpikéknek szerinted van valóságalapja?
2012. febr. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hülyeség az összes ilyen film. Emberek magukról mintázzák az idegenek viselkedését.
2012. febr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én nem hiszek neki, rég nyomozna a rendőrség, és tele lenne vele a híradó!! Amúgy rohadt jó film ez, meg a [Rec]


13/L

2012. ápr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45%
13/L: A híradó biztosan nem lenne tele vele:D Ez olyan minthogy bekerült a híradóba a múltkori szumátrai földrengés, másnap volt egy mexikóban 7.2-es, s kettő amerikában, 6.2-es, és 6.5-ös. Gondolom egyiket sem láttad a híradóban:) Mindháromban egy közös dolog van, nem voltak közvetlen sérültek illetve halálesetek. Hogy mi alapján válogatnak, hogy mi kerül be a hírekbe és mi nem, az jó kérdés. De ami biztos hogy a fele amit ott látsz hazugság, a másik fele meg érdektelen hír...
2012. ápr. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!