Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki a hihetőbb ezek közül?...

Ki a hihetőbb ezek közül? Vagy valaki más?

Figyelt kérdés

404,aki tartja a kapcsolatot a földönkívüliekkel és el is vitték aki szerint léteznek kriariaxok,van egy laboratóriuma,Hitler még mindig él stb...

Szükari,aki azt állítja,hogy léteznek hrollok,akik nagyon hasonlítanak az emberi fajhoz

Vagy diator,Waulberg Weronika és a többi plejád-reptoid,UFO-politikus hívő??


2012. aug. 7. 15:35
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Én igazából egyiknek sem hiszek,de melyik a leghihetőbb?
2012. aug. 7. 15:37
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Iszonyat béna az összes! Bocs,de ez olyan, mint ha azt kérném,hogy a kutya gumi ,a tehénlepény és a lósz.r közül válaszd ki a legehetőbbet!Szerintem nem sikerülne mert egyik se ehető!
2012. aug. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Waulberg Veronika a legkevésbé, mert ő is egy troll. Utánna 404 mert az egy idióta. A leghihetőbb pedig Szükari, bár az sem normális.
2012. aug. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Aki nem a szeretetről beszél vagy pozitív dolgokról, az nem hihető és nem valódi és nem hozhat változást. Csak gátolja.
2012. aug. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ritual. Ismeri a reptoidokat, és ördögűzést is szokott vállalni.:D
2012. aug. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 x) ***** válasza:
75%
404 a leghihetőbb. De nem azért mert igazat mond, sőt. Hanem mert olyan módon tudja eladni amit ír, mint ezen az oldalon semmi más. Szerintem tanult valahol valamikor szövegírással kapcsolatos dolgokat. Ha nem, akkor pedig csak tehetséges. Inkább írjon könyveket, ne befolyásolja a szegényes élettapasztalattal rendelkező tizenéves GYIK felhasználókat..
2012. aug. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Pont tegnap írtam hogy remélem soha többet nem hallok 404 felől. Erre bakker...
2012. aug. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az eszedre hallgass és a megézéseidre.
2012. aug. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha már választani kell akkor Waulberg Veronika mert az ő létezésében már nem lehet nem kételkedni :DD
2012. aug. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szerintem Szükari a leghihetpbb.
2012. aug. 7. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!