Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek a neten található...

Szerintetek a neten található ufo videók közül, elképzelhető, hogy valamelyik csakugyan nem hamisítvány?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 11:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Néhány %-uk biztos nem hamisítvány.
2011. júl. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2011. júl. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 TheGodfather válasza:

ez elég meggyőző videó. kiváncso lennék mi történt volna ha a pilóták tüzet nyitnak rájuk. egy pillanat alatt kiderült volna hogy idegenek-e.

viszont megváltozott volna az emberekhez, vagyis a földiekhez való hozzáállásuk.

2011. júl. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen, akárcsak a fénykép amin az Egyezség látható.
2011. júl. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Dien a videó amit küldtél nagyon érdekes. Nem vagyok UFO fanatikus és nem is állítom azt, hogy kizárt hogy léteznek akár földön kívüliek is, de ezzel a videóval kapcsolatban néhány dolgot nem érted pl. ahonnan ezt felveszik úgy tűnik mintha egy helyben állna a felhőkhöz képest úgy értem hogy csak a szög változik, erre mi lehet a magyarázat? Ezzel nem azt állítom hogy szerintem kamu a videó..
2011. júl. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Az eredeti kérdésre viszont az a válaszom, hogy szerintem létezik neten nem hamis és nem is félre értelmezett videó, de szerintem sosem fogjuk tudni egyértelműen bizonyítani sem pedig cáfolni ezeknél a videóknál hogy kamu-e, amíg valami konkrét dolog nem történik pl kapcsolatba lépnek velünk idegenek úgy hogy az összes ember tudomására hozzák hogy létezük, addig ez az egész hasonlít egy hithez, valószínűleg igaz de mindenkinek az egyéni véleménye hogy elhiszi e vagy sem, akárcsak a vallások egy részénél.
2011. júl. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Árpád meg mutatnád azt a fényképet.
2011. júl. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
A neten lévő videók hamisítványok, megmagyarázhatóak valahogyan vagy még magyarázhatatlan természeti jelenségek vagy amelyik egyik sem az mind meteorológiai ballon.
2011. júl. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Érdekes...Hát a neten keringő videók nagy része biztos hogy az.Ugyan azt tudnám mondani mint az agyasok a gabonaköröknél hogy 97%-a ember alkodta.
2011. júl. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

A belinkelt felvételen nem lehet ,hogy gömbvillámok vannak??


A gömbvillám létezése viszont bizonyított.

2011. júl. 6. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!