Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mégis idegen űrhajót láttak...

Mégis idegen űrhajót láttak az Olimpia megnyitóján?

Figyelt kérdés

Az Olimpia megnyitóján feltűnt egy ismeretlen objektum, amelyre a szkeptikusok rávágták, hogy biztos egy léghajó volt. Ám de rátaláltam erre a videóra, ahol összehasonlítják az ismeretlen objektumot a léghajóval: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vBuZX..

Mégis csak idegen űrhajó volt?



2012. aug. 14. 20:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%

Érdekes videó.

Én mindig is hittem és hinni is fogok bennük, a csillagászok is mindig mondják hogy nem szabad hogy úgy fogjuk fel hogyha a mi naprendszerünk bolygóin "nincs" élet akkor sehol sincs, mert milliárd ehhez hasonló van.

2012. aug. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%
Az az Enterprise volt...
2012. aug. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
Figyelj!Annyi minden más lehetett és még ott a lehetősége az emberi technológiának is csak esetleg titkolják.Az idegen űrhajó az utolsó ilyenkor amire gondolni kell.A felvételek pedig eléggé rossz minőségüek.A véleményem az,hogy ez számunkra valóban lehet azonositatlan repülőtárgy,de semmiképpen nem földönkívüli eredetű!
2012. aug. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%
Persze mindenki látta csak épp a brit légierő nem! Ó emberi együgyűség!Annyi esze nincs embereknek hogy a stadion teteje tele volt szerkezetekkel mindenki láthatta akkor miért feltételeznek olyan baromságot hogy ott nem épített szerkezet volt?
2012. aug. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
25%
Katika ne trollkodj már.... ez uncsi... legalább írnál reptoidos kérdést :/
2012. aug. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
5%

Először a Lisa von Staunhoff,aztán a Waulberg Veronika,most meg Feibert Katalin?

Mi ez a sok német nevű UFO hívő az oldalon?Szerintem ez mind ugyan az a személy,csak más felhasználóval,mert a többi felhasználója ki lett tiltva...

2012. aug. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez nekem fel sem tűnt, de most hogy mondod xD
2012. aug. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ha nem te vagy az,akkor elnézést.

Szerintem nem igazi,látszik rajta,hogy kamu.Vannak ennél hihetőbb képek és felvételek is.

2012. aug. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Úgy látszik ez a személy, aki a kérdést írta, vagy több (több néven) próbálja elnevetségesíteni az egész témát és azt, hogy valóban léteznek jó idegenek akik ki akarnak szabadítani minket a tudatlanságból. Még itt is ezt csinálod, ez nevetséges. A pozitív változás meg fog történni, ez ellen már nem tehet semmit a negatív oldal. Ha ezt valaki igaznak véli nézze meg "Alaje üzenete" videóit. Vagy David Icke előadásait.
2012. aug. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mégiscsak itt voltak a plejádok, csak időgéppel jöttek és mivel pár nappal korábban érkeztek ezért visszamentek. Itt van a magyarázat !
2012. aug. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!