Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Két UFÓ is lezuhatnt Rooswellb...

ENtErpRise XperIEncE kérdése:

Két UFÓ is lezuhatnt Rooswellben? Újabb fejlemények?

Figyelt kérdés
[link]
2012. aug. 16. 09:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy eredetileg azt mondták lezuhant egy ufó Rosewellben. Szóval 1-ről volt szó, és úgy tudtuk azért zuhant le a csészealj, mert a katonai radarok zavartak be neki. Csak holtest volt több. Egy FBI aktában is benn van, a neten van erről részlet. Ott is le van írva, hogy a radar zavart be a csészealjnak. És hogy egy csészealj zuhant le. Szóval szerintem ez nem igaz.
2012. aug. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Valaki belinkelhetné, hol lehet belenézni (hiteles helyen!) a megnyitott aktákba, mert sehol nem találtam.
2012. aug. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Érdekes..
2012. aug. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mostmár egy nem is elég ? :D.
2012. aug. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

[link]


Nem tudom mi a hiteles oldal neked, belinkelem ezt, itt van róla egy kis részlet, arról, hogy az ember akiről beszéltem, mit mondott a csészealjakról. Plusz egy videó arról, hogy hogyan boncolták a holttesteket. Döntsétek el aztán igaz e vagy sem.

2012. aug. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mivan Liza??? A katis és a Veronikás accodat ki átkozták?xD
2012. aug. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ez csak egy öreg fickó, aki ezt mondja.

Semmi garancia nincs arra, hogy csak simán egy elfelejtett katona, aki így akarja kárpótolni magát azért, hogy leszarja az állam.

2012. aug. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Abban az időben amikor ez az UFO lezuhanás is történt, nem csak 1, hanem jóval több katasztrófa is történt. A Roswell-i katasztrófát azt hiszem 2-3 előzte meg, majd utána szintén történt 6-7. Nem csak Amerikában, Mexikóban, de az egész világon. Csak furcsa módon a Roswell-i eseményt hirdeti mindenhol, talán azért mert ez tudódott ki és terjedt el a közéletben, a média által hirdetve.
2012. aug. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Talán pont ezért gyanús, hogy a hidegháború hajnalán minden sarkon volt egy lezuhant ufó, most meg egy sincs.
2012. aug. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Eljon ide egy csucsszuper jarmuvel fenyevekrol es egy egyszeru radarhullam a foldrekenyszeriti, mi? Nem mondom, hogy nem tortent ott semmi akkor de azert ez a verza eleg meleg, nem? :)
2012. aug. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!