Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A hold tényleg egy, "műbolygó"...

A hold tényleg egy, "műbolygó", mint a csillagok háborújában a halál csillag, hogy belülről üreges?

Figyelt kérdés

YouTube on néztem egy videót és ezt állították..


Plussz, hogy a hold sötét részét (amit sosem látunk) idegen lények lakják és '70 valahány óta azért nem jártak a holdon az emberek pedig már jóval nagyobb a technika stb..


Na meg hogy a holdnak nem is szabadna létezni, mert a földnek "nem kéne lennie" holdjának..


Nem is tudom már melyik videó volt.. De nem ez a lényeg.. :D



2012. aug. 17. 00:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
53%

Természetesen nem.

Hallottam már erről az elméletről, de ennél racionálisabb az is, hogy ha azt mondják, hogy sajtból van.

Eszerint az elmélet szerint az idegenek VONTATTÁK IDE egy meteor segítségével... Ugye?

De amúgy válaszoljunk sorban.


1. Attól, hogy szabad szemmel nem látjuk a Hold sötét oldalát, műholdakkal még látni lehet.

2. Azért nem ment oda azóta ember, mert fölösleges. Új dolgot nyilván nem fognak találni, viszont irtózatosan sok pénzbe kerül. Kína tervez a következő pár évben holdraszállást.

3. Miért ne kéne, hogy létezzen? Más bolygónak is van holdja.

2012. aug. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
36%
Na már megint egy újabb fogyatékkal élő barátunk jön a drága kis hülyeségeivel... Mikor lesz már vége??:\ Na mindegy, ahogy Einstein is mondta: "A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos." Hogy ez mennyire igaz..
2012. aug. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Elöször is köszönöm gyors NORMÁLIS válaszod :D


Ígyvan! Arra az elméletre gondoltam amiről te is beszélsz.


1. Azt nem tudtam, hogy műholdakkal lehet látni a hold "sötét" oldalát.

3. Ezt is pont ugyanabba a videóba hallottam.. Konkrétan ezt mondták: "Nem kéne ott lennie a Holdnak"


Közben eszembe jutott még egy kérdés. :D Amit a NASA kiadott képeket a Holdról. Mindegyiken retusálások vannak és állítólag ezek hatalmas méretű gépek meg ilyenek.. :D Eléggé hihetetlen, de mégis próbálok hinni az ilyenekben! :D

2012. aug. 17. 00:36
 4/26 anonim ***** válasza:
72%

Tehát akkor mégsem csak a sötét oldalon vannak gépek? Vagy most mi?

Egyébként az, hogy van-e retusálás és ha van, miért nehéz kérdés. Szerintem egyrészt nem feltétlenül van, csak egyszerűen ilyen a kép minősége.

Másrészt el van magyarázva, hogy miért létezik a Hold.

Wikipédia pl. elég jól leírja.


Az pedig, hogy "nem kéne, hogy legyen", tiszta ökörség. Akkor nem kéne, hogy legyen Mars, Vénusz, satöbbi.

A teória egy ökörség.

2012. aug. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

ma 00:33


Nem igazán értem, hogy ezt mire írtad, de kitaláltad, hogy fogyatékkal élek bár szerencsémre nem gátol semmiben..:)


Hinni és kérdezni meg csak szabad, nem?

2012. aug. 17. 00:39
 6/26 anonim ***** válasza:

Tessék:

[link]

2012. aug. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

A retusálásos dolog azért volt érdekes, mert elég jó kis képeket töltöttek fel és látszólag volt kitakarva valami.. :D


Na ránézek már wikire

2012. aug. 17. 00:40
 8/26 A kérdező kommentje:
Fúúú nagyon köszönöm! ma 00:40 :DD
2012. aug. 17. 00:40
 9/26 anonim ***** válasza:

Nincs mit :)

Még valami a belinkelt cikkből.

"A szovjet Luna–3 volt az első, amely 1959-ben lefotózta a sötét oldalt, 1968-ban pedig emberi szem is látthatta a túloldalt, amikor az Apollo–8 űrhajósai megkerülték az égitestet"

Erősen kétlem, hogy 1959-ben a szovjetek csak úgy ki tudtak volna bármit retusálni. Egyáltalán kérdés, hogy létezhet-e egy olyan óriási világméretű összeesküvés, amelyben a világ összes országa részt vesz, miszerint erről hallgatni kell. Nyakam rá, hogy a sok-sok országból 1 már legalább elszólta volna magát.


1968-ban pedig valószínűleg élő képen közvetítették a sötét oldalt. Élő képet pedig nem lehet kiretusálni, hacsak nem élő. Viszont erre szintén nem volt megfelelő technológia, hogy tökéletesen csúsztassák az adást.

2012. aug. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
remélem még fiatal vagy és még sokat okosodsz a következő pár évben. miaz hogy "nem kéne ott lennie" és azzal nem is foglalkozol, hogy indokolja e egyáltalán valamivel.
2012. aug. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!