Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO, vagy csak egy csillag lehet?

UFO, vagy csak egy csillag lehet?

Figyelt kérdés
Most jöttem a zuhanyból és melegem volt, szóvel kinyitottam az ablakot, amikor arra lettem figyelmes, hogy egy fényes pont van az égen. Ez itt szokatlan, mivel én Pesti vagyok, itt pedig felhőktől és szmogoktól sose látni a csillagokat. Most is csak azt az egyet látom, rajta kívül esetleges csillagokból egyet sem. 1 fényes pont az égen, csillagok nélkül. UFO lehet?
2011. aug. 31. 02:20
 1/10 anonim ***** válasza:

A nemzetközi úrállomás lehetett.

Én is szoktam látni műholdakat. van hogy 3is megy 3irányba.

2011. aug. 31. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a Jupitert látod. Pár napja engem is megviccelt :)


Ha van géped, digi + optikai zoom-mal fotózható.

2011. aug. 31. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen valószínű hogy műhold, tegnap este kb 22-kór értem sárvára , utána mentem ölbőre... Megálltam pisilni sárvár után. És az égen egy fénylő pontra lettem figyelmes, ami nagyon gyorsan halad, valószínűleg műhold volt...


De ősszintén meg mondom, nem tudom, hogy egy műhold hogyan tud így világítani mint egy csillag...



Szóval ez a kérdésem, hogy tud egy műhold úgy világítani mint egy csillag???

2011. aug. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Szükari ***** válasza:
A Valxundin űrhajókra jellemző,hogy nagyon fényesek,de nem hiszem,hogy ez az volt.
2011. aug. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

diator: tudtommal visszaveri a Nap fényét, ezért "világít". De javítsatok ki ha hülyeséget mondtam :D


Amúgy a fényes pont, ha "állt" az égen akár a Vénusz is lehetett.

2011. aug. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

05:40 vagyok.


Jupiter

A hónap túlnyomó részében előretartó, majd 30-ától hátráló mozgást végez a Kos csillagképben. A hónap elején éjjel fél 12-kor, a végén már kevéssel este fél 10 után kel, az éjszaka egyre nagyobb részében megfigyelhető. Augusztus 1-én fényessége -2,4 magnitúdó, átmérője 41 ívmásodperc, augusztus 31-re -2,6 magnitúdóra fényesedik, átmérője pedig 45 ívmásodpercre növekszik.


Forrás: [link]

2011. aug. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
valószínűleg nem ufo-t ha nem műholdat láttál és nem ufo-t! mert sztem ufo-k nincsenek
2011. szept. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Csillag volt vagy üstökös, talán meteor.


Attól, hogy egy fényes bigyót látsz az égen még nem ufo.

2011. szept. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tulajdon képen UFO, mivel jelentése azonosítatlan repülő tárgy, tehát olyan valami, ami repül, de nem tudni, hogy mi az. Lehet akármi.
2011. szept. 2. 14:31
 10/10 anonim válasza:
én is láttam már nagyon erős fényű műholdat mert egyik este 22 óra körül láttam és másik este is ugyan ekkor ekkore fényességgel és irányban és utána is láttam még
2012. jan. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!