Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Más is lát ilyen UFO-kat?

Más is lát ilyen UFO-kat?

Figyelt kérdés

Hullócsillagra gyanagodtam, de szerintem nem lehet az, mivel tegnap előtt 20 perc alatt hármat is láttam. Mindig másik irányba ment. De már előtte is láttam. Volt hogy felfele szált. Ma meg kinéztem az ablakon, és már az első perc után láttam! Ezt volt eddig a legszebb, mert sok ideig tartott és vastagabb is volt mint előtte. Valamint most narancssárga volt. Előtte mindig fehér.

Ilyesmit látok, csak hosszabb és vastagabban:

[link]


2012. aug. 17. 22:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
11%
Csökkentsd az LSD-t.
2012. aug. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed hogy a hulló meteor daraboknak mindnek pontosan azonos az összetétele? Akkor miért nem lenne más fényű egyik másik?
2012. aug. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Hullócsillagra gyanagodtam, de szerintem nem lehet az, mivel tegnap előtt 20 perc alatt hármat is láttam.


Perseidák meteorraj, óránként 120 hullócsillaggal...

2012. aug. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 x) ***** válasza:
Igazából a hullócsillag totál nem így néz ki. Láttam abban a 2-3 napban vagy 50 darabot de egyik se hasonlított erre a cuccra amit linkeltél. Mondjuk ilyet tényleg még életemben nem láttam... hol laksz kérdező? Amúgy nekem valami tűzijátékféle jutott róla eszembe, de csak mert piros színű. Mondjuk tudom hogy nem pont ilyet láttál de..
2012. aug. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Amit linkelt, olyat még én se láttam, viszont ehhez NAGYON hasonló hullócsillagot már láttam, nem is egyszer.
2012. aug. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%
Ez űrszemét, legalábbis régebben nekem a fizikatanár ezt mondta.
2012. aug. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Egyébként az űrszemét is elképzelhető, ha megnézzük ezt a képet:

[link]


Szerintem ezért látni évről-évre több "ufót".

2012. aug. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem hullócsillag... Amúgy meg... az űrszemét/hullócsillag az mióta száll felfele ? Kicsit szembe mentünk a fizikával..

Próbáld meg felvenni kamerával.. vagy lefényképezni.. utána majd tedd fel ide.. kíváncsi vagyok rá.

2012. aug. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

8. válaszoló



A képen nem felfele, hanem lefele megy az a valami!!

2012. aug. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Márpedig hullócsillagok azok, augusztusban van az "időszaka"

Perseidáknak hívják őket, és ilyenkor nagyon sűrűn hullanak.

2012. aug. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!