Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Dimenziókapuk vannak a föld...

Dimenziókapuk vannak a föld körűl?

Figyelt kérdés
Az ENIGMA című FIX TV műsorban azt mondták az ufó kutatók, hogy a NASA dimenziókapukat talált a föld körűl, amivel féregjáratokon keresztűl lehet utazni és ezt valahol mondták vagy megírták is. Ha tönkreteszik a földet onnan fognak elmenni más bolygókra.
2012. aug. 21. 21:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%

Ha a TV-ben mondták, akkor biztos igaz!



:D

2012. aug. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%
:D:D:D:D:D
2012. aug. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2012. aug. 21. 21:29
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
Lehet benne valami, mert a Nők Lapja is megírta.
2012. aug. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
18%
Nekem van olyan közeli barátom, aki felismeri a dimenziókapukat, nekem is megmagyarázza, vagy odavisz. De én ott nem látok és nem érzek sem kaput, sem más dimenziót. Viszont ez még nem ok arra, hogy kicsúfoljam. Inkább vágyok rá, hogy én is felismerjem, meglássam, megértsem. Talán majd egyszer...kinyílik a kapu nekem is.
2012. aug. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%
Ilyesmi nincs. A NASA tuti nem jelentett be ilyet.
2012. aug. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Ja, a NASA biztos ilyen olcsó youtube videókon keresztül fogja megosztani a legújabb kutatási eredményeit.
2012. aug. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 x) ***** válasza:
71%
Anyám borogass.. most akkor dimenziókapu vagy féregjárat? Nem ugyan az. Megint a sok tudományos szöveg téveszt meg. Gondolod ha találtunk volna számunkra élhető bolygót és ezt nyilvánosságra is hozták volna akkor még mindig ennyi ember élne itt? A NASA pedig tényleg nem fog neked youtube videót csinálni. Tudod a fent említett műsoroknak nem az a célja hogy megerősített és bizonyított dolgokat tárjanak a nézők elé, hanem hogy mindig legyen miről beszélni, akár valós az a dolog akár nem. Mint ahogy az esti híradónak se lenne értelme ha nem lenne bűnözés meg gazdasági válság.
2012. aug. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%

Ez a náza oldalán is fent van, és a youtube-s vidi is az övéké.


[link]

2012. aug. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ezt az Enigma részt sem láttam.... szerintem csak te találod ki ezeket, hogy lejárasd a műsort.
2012. aug. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!