Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Akkor most melyik földönkívüli...

Akkor most melyik földönkívüli faj fogja gyarmatosítani a Földet az "állítólagos" világvége napján?

Figyelt kérdés
Olvastam itt reptoid-reptiliánokról, annuakikról, lumbulábiakról, krixrkaxiakról, guargumikról meg mittomén mikről. Érdekelne hogy ezeket a fantazmagóriákat mire alapozza 404 és akik még kitalálták.

2012. aug. 24. 00:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
404-est kellene megkérdezni, de bannolták.
2012. aug. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
74%
Ez is bizonyítja, hogy a reptoidok mindent megtesznek nehogy kitudódjon a tervük, mely szerint december 21-én megtámadják a földet !
2012. aug. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Komolyan ilyen sokról olvastál? Hát ez kész. Ezt a kérdést figyelni fogom. Hogy egész éjjel, nevethessek majd. Mi a franc ez amúgy: lumbulábiak és ez: krixrkaxiak. Ez egyáltalán egy szó vagy mi ez? Valami krixkraxnak tűnik, de rosszul írták. Amúgy én csak a reptoidról hallottam, de az is hülyeség. Senki nem gyarmatosít semmit. Honnan találnak ki ilyeneket, de ez hatalmas krixrkaxiak :)))
2012. aug. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Figyelitek azért van még egy guargumik. guargumi égbekiáltó xD giga LOL. guragumi, ezt az előbb nem is olvastam.
2012. aug. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Itt olvastam egy másik kérdésben hogy a krixkraxiak valami Galaktikus Föderációnak a tagjai, és a hozzánk legközelebb élő nem primitív űrlényfaj. A lumbulábiakkal, guargumikkal meg sok ilyennel már találkoztam itt ezen az oldalon...
2012. aug. 24. 00:39
 6/25 anonim ***** válasza:
82%
Nos, kezdjük az elején. Mikor is indult útjára ez a világvége sztori? A 70-es években egy Zecharia Sitchin nevű idióta könyve a bűnös a dologban, aki azt állította, hogy 3600 évente egy Nibiru, vagy Planet X nevű bolygó közelíti meg a Földet, ahonnan hüllőszerű lények jönnek majd balhézni. Belekeverte a majákat is a történetbe, mivel náluk ekkor ér véget egy b'ak'tun (baktun) periódus, mely 144.000 napból áll, vagy kb. 394 év. Ez az őrült emberke adta az ötletet egy másik, ugyancsak kérdéses elmeállapotú személynek, ezennel nőnemű, aki a 90-es évektől bolondítja bolygónk hiszékeny és tudatlan idiótáit, Nibiru és Reticulum lakóival. A naptárral kacsolatban annyit, hogy semmi köze nincs jóslásokhoz, pontos matematikai és csillagászati rendszeren alapul. Pont úgy, mint a mi naptárunk, amely Január elsején újraindul, így az övéké egy röpke fordulattal belelekezd egy újabb 144.000 napos periódus számolásába. Szóval, senki nem támadja meg a Földet idén Decemberben, ez csak egy rémhír, amelyből az amcsik dollárok millióit zsebelik be filmek(gondoljunk itt csak a 2012 című hollywoodi szennyre), könyvek, dvd-k eladásából. A Nibiru nem létezik, még ha nem is látjuk, már rég kászt kellett volna okoznia jelenlétével a Naprendszerben, gravitációs mezejével. Ezen kívül, senki nem látta, nem tudta lefényképezni és így tovább. Nevetséges azt hinni, hogy egy akkora égitest jelenlétét titokban lehetne tartani, hiszen rengeteg amatőr csillagász van, a Föld minden országában, akiket lehetetlen lenne elhalgattatni. Amerikában már mesterség lett az úgynevezett elrettentés (fear mongering), tele van a youtube velük. Szóval, nem nyújtanám tovább a dolgot, semmi nem igaz ebből a tündérmeséből. :) A tudatlanság a XXI. századi ember legnagyobb ellensége.
2012. aug. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
65%
Hát ezek a krixrkaxiak nagyon kemények. Már Galaktikus Föderációjuk is van. Hát ez eszméletlen :))). 404 már 666 nem tudtátok? De most komolyra fordítva a szót. Hülyeség az egész, semmiféle invázió:-) nem lesz és gyarmatosítás sem lesz. A guargumik hát ez egyszerűen nevetséges. ha egy ilyen faj támadna meg minket akkor én biztos betegre röhögném magamat, már így is egyfolytában vigyorgok. Tudod akik ezeket kitalálták sok scifit néznek. Biztos az egyik star trekben voltak benne a lumbulábiak. Nem kelll komolan venni nagy részük, csak hülyéskedik.
2012. aug. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
75%
Basszus, most látom az ilyen - olyan gumikat meg a krixkraxot, én meg komolyan vettem a dolgot. :DD Mindegy, remélem volt új info abban, amit írtam. :P
2012. aug. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
82%

00:46-os válaszoló tökéletesen megfogalmazta amit én akartam, nem is tudok sok mindent hozzátenni már:)

Amúgy ha azt veszitek, nem olyan nehéz kitalálni egy földönkívüli civilizációt. Pl vízi lények még nem voltak itt GYK-n, úgyhogy én velük riogatnék. A nevük a víz miatt legyen aquatoid:D Már csak egy vizes bolygót kell keresni nekik... legyen mondjuk a Jupiter egyik holdja, az Europa. A hold felszíne fagyott víz, alatta pedig folyékony halmazállapotú. Máris megvan h honnan jönnek, mik jönnek. Már csak egy gyönyörű történet kell hozzá:)

2012. aug. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem. Nem létezik "világvége nap". Ez csak hollywoodi tudat alatti félelem elültetés. Így programozzák az embereket. És ahogy elnézem ezt a sok aberrált kérdést, sikerrel teszik azt...

Fog történni változás, de az nem alkalmazkodik idióta emberi naptárakhoz. Mi írjuk a jövőt, nem idióta naptárak!

2012. aug. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!