Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit szóltok ezekhez a Nasa...

Mit szóltok ezekhez a Nasa titkokhoz?

Figyelt kérdés

Szerintetek igaz?

http://www.youtube.com/watch?v=r_9L_NXYyVA

http://www.youtube.com/watch?v=D2NUXUzqpbk

http://www.youtube.com/watch?v=62so62nyxro


ha valaki nem akarja végig nézni:

1. Léteznek más dimenziók és síkok, amik úgy épülnek egymásra, mint amikor a paplanokat egymásra rakjuk.

2. A Mars bolygó lakott volt, de az ott élő élőlények felélték.

3. A Hold sötét oldalán élnek idegenek, és sok bázisuk van ott, amikkel az Apollo programkor találkoztak, de kiretusáltak a képeket amikor megmutatták nekünk.

4. A Föld üreges, és a Föld két sarki a nyílásán belül élőlények élnek, és van egy központi csillag a Föld belsejében.

5. Roswellnél az a csészealj tényleg egy űrhajó, és földönkívüli holttestek voltak benne.

6. Vannak olyan földönkívüliek, amik folyamatosan látogatják a bolygót. Vannak jóindulatúak, és vannak olyanok is amik embert, állatot és növényt magukkal visznek hogy megvizsgálják, cserébe technológiájukat tárnák föl az emberiségnek. És szerződést is kötöttek velünk. De mivel a világunk úgy állítja be, hogy nem léteznek, egy nap a Föld minden részén nagy űrhajókkal fognak leszállni, hogy bebizonyítsák. 2012-2013 körül.

7. A NASA és a világ kormányai letagadják az UFO-észleléseket, meghazudtolják, pedig mindannyian tudják, hogy léteznek földönkívüliek.


Most csak így röviden elmondtam, de a videóban több minden van. Szerintetek igaz? :/ kicsit meglepődtem, de annyi komment van a videók alatt, nem tudom melyiknek higyjek. itt talán több olyan van aki ért hozzá. vannak olyan történetek amik elég hihetőnek tűnnek, de vannak olyanok is amik olyanok mint a mesék. de mivel egy ember mondja, így vagy igaz vagy hamis az egész.. legalábbis szerintem. szerintem a 4. és a 6. a leghihetetlenebb. ti mit gondoltok?



2012. aug. 30. 16:20
1 2 3
 1/24 Antimod ***** válasza:
Igen, nekem is ez a két pont a "legbűzölgőbb". A többi akár igaz is lehet. (Bár a Hold "sötét oldala" egy kicsit még szintén mítosz-jellegű.)
2012. aug. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Szerintem azt a két pontot is odabiggyesztheted a baromság kategóriába, ahogy a kérdés is inkább az ezo rovatba tartozik. Ufók talán.
2012. aug. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem kamu. Létezhetnek párhuzamos-, és más dimenziók -persze ez még feltételezés- de amiket ez magyaráz a különböző hullámhosszokról az hülyeség.
2012. aug. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

1. létezhetnek más dimenziók.

2. Valószínűtlen. Egy korai civilizációnak szerintem látható maradványai, nyomai lennének.

3. Baromság! Az emberes Holdutazások egytől egyig a Hold innenső (Föld-felőli) oldalán voltak, ha volna is bármi a "túloldalon" ésszerűtlenül sokáig tartott volna odagyalogolni.

5. Elképzelhető

6. A "látogatás vizsgálódás" része elképzelhető, a többi már valószínűtlen.

7. Nem zárható ki, de nem is valószínű

2012. aug. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

1. Ez inkább elmélet, így szokták szemléltetni a dimenziókat. Mivel azonban 4., 5., stb. dimenziókat még senki sem látott, ezért az az igazság, hogy halvány lila fogalmunk sincs róla.


2. Nem igaz. A magasabb szintű élet olyan nyomokat (szerves elváltozásokat) hagyott volna, amelyeket már az eddigi Mars-szondák is észleltek volna. A szondák (sok egyéb mellett) az élet lehetőségét is kutatták a Marson. Valószínű, hogy valamilyen alacsony szintű, mikroszkopikus élet létezik a bolygón, de magasabb szintű élet soha nem létezett rajta.


3. Ez egy városi legenda, vagy ha jobban tetszik hoax. Hiszékeny embereket jól be lehet húzni az ilyenekkel. A képeket meg minek retusálták volna, sokkal egyszerűbb lett volna nem nyilvánosságra hozni... Eleve logikátlan az egész.


4. Aki egy kicsit is emlékszik még az iskolai fizikára, az nagyon jól tudja, hogy ez egyszerűen fizikai lehetetlenség. Persze nem mindenki emlékszik, sőt, van aki szerint a fizika tananyag csak átverés. Ezek az emberek biztosan repülni is tudnak... :-)


5. Ez is egy igencsak régi legenda. Időnként fel lehet támasztani halottaiból, hiszen egy újszülöttnek minden vicc új.


6. Ezt a hülyeséget! Ha ezek ide tudnának jönni, akkor észre is tudnák vetetni magukat, nem kellene ahhoz egy ilyen látványos, színpadias, showműsor-szerű megjelenés...

Valószínűsíthető, hogy nem mi vagyunk az egyetlen értelmes élet az univerzumban, sőt, hogy sok értelmes civilizáció is létezik. De azt azért tudni kell, hogy a relativisztikus fizika az egész világegyetemben érvényes, még az idegen fajokra is. Nekik sem lenne egyszerű a csillagközi utazás. És ha már eljutnak - eljutnának - idáig, nem valószínű, hogy évtizedeken, vagy ahogy sokan hiszik évezredeken keresztül csak csendben titokban figyelgetnének minket.


7. Mi értelme lenne??? Ha mindenki TUDJA hogy léteznek, akkor minek kellene tagadni? Ha pedig nem léteznek, akkor nincs mit tagadni. Az egyetlen "problémás" helyzet, ha léteznek, de a kormányok letagadják... Na ez pedig - tekintve a kormányváltásokat, az állandó szerep- és érdekváltozásokat - egyáltalán nem lenne titokban tartható. Érdekes, hogy ezzel ellentétben még a valamikor volt kormánytagok, ex-elnökök, volt titkosszolgálati vezetők, tudományos kutatók sem szoktak hasonló nyilatkozatot tenni, vagy ilyen információkra utalni.

A hasonló "biztos forrásból származó híreket" szinte mindig valami feltűnési viszketegségben, vagy súlyos pénzhiányban szenvedő "volt ügynök", vagy "kilépett" (kirúgott) kutató szokta előadni. Nem furcsa ez egy kicsit?


Pedro

2012. aug. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

igen, ezekben van némi igazság. viszont a Marshoz annyit hozzáfűznék, hogy a videóban mond bizonyítékokat 08:01-nél

http://www.youtube.com/watch?v=r_9L_NXYyVA

2012. aug. 30. 17:46
 7/24 anonim ***** válasza:
78%
Én csak annyit mondanék, hogy nem kell mindent elhinni amit az interneten látsz.
2012. aug. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%

1. A Húrelmélettel már nagyjából bizonyították, hogy léteznek más dimenziók, és más létsíkok. Így született meg a Multiverzum elmélet is. (Multi = több, Uni = egy )


2. Ez egy olyan kijelentés, amire még semmi bizonyiték nem áll a rendelkezésünkre. Túl korai ilyen feltételezéseket tárgyalni. Még baktériumokat sem találtak eddig rajta. Majd meglátjuk a Curiosity mire jut.


3. Ez egy eszméletlen butaság. Rengeteg felvétel készült már a Hold úgynevezett sötét oldaláról, de semmi ilyesmi nincs ott. Arra is gondolni kell, hogy egy légkör nélküli égitesten az apró mikrómeteoritok is igen nagy gondot jelentenek, mivel nincs levegő ami elégetné őket, így gond nélkül bombázzák a felszínt.


4. A Föld nem üreges, ezt már nem is lehet cáfolni. Szeizmikus hullámokkal, már ki van számolva a mag nagysága is. Amikor egy földrengés elindítja a hullámait, azok minden irányba terjednek, és más-más halmazállapotú közegben, különböző módon terjednek. Minél szilárdabb a közeg, annál gyorsabban. Vízben például nem terjednek ezek a hullámok. A hullámok haladási sebességét mérni lehet, ezért tudjuk, hogy a Föld belsejében milyen rétegek találhatók. Az a feltevés, hogy a Föld belsejében egy központi csillag legyen, teljesen lehetetlen. A csillagokban működű fúzió sokkal nagyobb méreteket és sokkal több anyagmennyiséget igényel, mint ami a Földön, vagy akár a belsejében van.


5. Roswell történetét ott rontották el, hogy egy titkos gyakorlatot egy elferdített hírrel akartak elsunnyogtatni. Valamelyik szóvívó volt annyira idióta, hogy azt nyilatkozta a sajtónak, hogy ott egy földönkívüli űrhajó zuhant le. A gond ott kezdődött, hogy fel sem fogták, mekkora baromságot csináltak ezzel a hírrel, mivel így már két dolgot kellett helyrehozni. Eltitkolni a titkos katonai gyakorlatot, és kimászni az emberiség eddigi legidiótább fedősztorija által keltett hisztériából. Az is lehet, hogy szándékosan keltettek ekkora zavart, hadd csámcsogjon mindenki a földönkívülieken, addig ők fejlesztik tovább a titkos projekteket.


6. Eddig senkinek sem sikerült bizonyítaniai a Földre látogató földönkívüliek létezését. Félreértelmezett, vagy szándékosan hamisított fotók, videók ezreit zúdította a sajtó és sok unatkozó ember a világra. Ez nem bizonyít semmit. Ez egy óriási üzlet Amerikának. Rengeteg film, könyv dolgozta fel ezt a témát, dollárok milliárdjait hozva Hollywood számlájára.


7. A NASA-nak nem érdeke bármit is eltitkolni. Látogass el oda, ha lesz rá alkalmad egyszer, és meg fogsz lepődni milyen közvetlen, képzett emberek dolgoznak ott. A NASA-nak minden szenzációs hír, felfedezés számít, hiszen így több pénzhez jutnak az államkasszából. Biztos nem titkolnák el, ha valami olyasmit fedeznek fel, aminek történelmi jelentősége lenne. A legtöbb NASA videón látható, ufóhívők által félreértelmezett tárgy, egyszerű űrszemét (amiből már sajnos több tízezer kering a bolygó körül) vagy az űrhajóból levált darabok, esetleg jégszilánkok. A másik dolog, hogy iszonyatos erővel folyik az exobolygók (Naprendszeren kívüli) keresése, osztályozása, annak érdekében, hogy találjanak egy életre alkalmasat. Találtak is a több száz körül párat, amelyen lehet élet, és ezt el is mondták. Szóval, semmi titokzatos nincs a NASA-nál. 2015-ben indítják útjára, és állítják földkörüli pályára az eddigi legerősebb űrteleszkópot, amivel már képeket is készíthetnek néhány közelebbi bolygóról.

2012. aug. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes válaszokat :D pont ezért tettem föl a kérdést, mert én nem értek az ilyenekhez, viszont nagyon érdekel, és gondoltam hogy valaki megmagyarázza ezeket észérvekkel. Így már nem olyan hihető ez az egész, amit elmondott.
2012. aug. 30. 23:02
 10/24 anonim ***** válasza:
66%

"van aki szerint a fizika tananyag csak átverés"


Ilyenkor jusson eszedbe, hogy a fizika törvényei szerint a gömbvillámnak sem szabadna léteznie... Ha megnézed az egész fizika és a világszemlélet 500 évenként változik. Régen aki azt hitte gömb alakú a föld kinevették és megvetették. A fizika csak egy emberek által kitalált szánalmas próbálkozás a világ működésének leírására. Az egész világegyetem olyan hatalmas és olyan dolgok történnek és vannak ami emberi ésszel felfoghatatlan.

2012. szept. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!