Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Extradimenzionális vagy szén...

Extradimenzionális vagy szén alapú biológiai lények látogatnak ide?

Figyelt kérdés

Eddig mindíg csak azt a felvetést olvastam a szkeptikus fórumokon, hogy a szén illetve a szilícium alapú lényeknek mint mi is, igen hosszú ideig tart ideutazni, ugye fénysebességgel igen messze vannak a csillagok egymástól. Azóta már a földi tudomány is eljutott odáig hogy szimpla térhajtogatással, ilyen féreglyukakon át secperc alatt el lehet jutni akár egy másik galaxisba vagy szuperhalmazba (amiben sok galaxis van).


DE mi van akkor, ha nem is ilyen szén és szilícium alapú biológiai egyedek azok az idegenek akik ide látogatnak, hanem extradimenzionális lények ? Olyan testük van mely képessé teszi őket a dimenziók átszelésére is. http://www.youtube.com/watch?v=r_9L_NXYyVA


Istert a LaCerta interjúból, ahol a reptoid szociológus hölgy [link] kifejtette hogy ilyen lények gayakran járnak a földre.

Sok kérdésben olvasni ezt, mely szerint a magasabb dimenzióban másképpen néznek ki a bolgyók és lakható amolyan energiaéletformák által, amelyeket mi pl intelligens plazmagömböknek hívunk [link] valójában egy magasabb dimenzióból nézve teljesen más fórmájú lények. Ilyen esetben egy magasabb dimenziós lény képes az alakját változtatni és olyannnak tűnni számunkra akik csak a három térdimenziót látjuk, mint egy szokványos háromtérdimenziós bármelyik társunk vagy egy kis szűrke, miközben ő valójában egy alakváltoztató multidimenzionális idegen lény.


Amennyiben ilyen multidimenzionális lény lenne az idegen űrhajó nélkül képes lenne átszelni világokat, dimenziókat és nem nehéz hozzánk sem eljutnia bárhonnan ! Ismert a Slenderman jelenség http://www.youtube.com/watch?v=PToDuXiHIvY http://www.youtube.com/watch?v=KqTjR_p5-Fg melyben egy eredetileg csápszerű alaktalan lény változtatja külsejét akár emberi formájúvá és számunkra tűnhet embernek miközben egy paranormális képességekkel rendelkező, multidimenzionális lénnyel van dolgunk. Nem az a kérdés hogy Slenderman létezik-e vagy sem, hanem hogy pont így kellene elképzelni ezeket az extradimenzionális idegeneket is.


Te mit gondolsz erről ? Milyen lények látogatnatnak ide ? Amennyiben valóban extradimenzionális lények, kell-e az emberiségnek változtatnia a hozzáálásásán sok dologban ? Hogyan viszonyúljunk ezek után az idegenekhez ?


2012. szept. 1. 14:34
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem mondani, hogy aki nem tud állást foglalni a kérdésben, szakirodalom ismerete hiányában (ufológia) meg a trollok azok kíméljenek, nem az érdekel, hogy ki nem látott ufót meghogy vannak idegenek de nem jönnek ide mert te még nem láttad őket.
2012. szept. 1. 15:07
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom, szerinted mennyire vagyok kompetens a válaszadásban, a végzettségem szilárdtest fizikus.

Idézek a kommentedből: "szimpla térhajtogatással, ilyen féreglyukakon át secperc alatt el lehet jutni akár egy másik galaxisba"

Namost én úgy döntöttem, hogy Téged valami nagy fizikai kitüntetésre felterjesztelek, mert amit itt le mertél írni, ezt én és kollégáim (akik között azért professzorok is vannak) nem mertük volna.

Előre is gratulálok.

2012. szept. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

"fizikával foglalkozó tudományos ismeretterjesztő műsor"


Na látod, erről beszélek. Ha ezek a vélemények és nyilatkozatok mondjuk a Nature-ben megjelennének, akkor lenne egy kis súlyuk is.

2012. szept. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

A naturében nem jelennek meg mert alapfokú fizikusi tananyag, csak nem szolárdtestfizikából. [link]


"Albert Einstein és Nathan Rosen már 1935-ben bebizonyították az egyirányú féreglyukak, a téridő hídjainak lehetőségét. A jelenség neve azóta is Einstein-Rosen‑híd. Ezeknek kialakulása a fekete lyukakhoz kapcsolódik. A fekete lyuk szingularitása úgy viselkedik, mint egy féreglyuk egyik oldala, ezenkívül instabil, és gyorsan pontszerű szingularitássá válik.


Az 1960-as években John Archibald Wheeler és Robert Fuller számításai szerint a féreglyuk olyan gyorsan omlik össze, hogy azon még a fénysugár sem hatolhatna át.


A kétirányú féreglyukak elméleti alapjait Kip Thorne és diákjai dolgozták ki 1985-ben."


Mondjuk más szakirányú fizikusnak ez evidencia, mert tananyag, ez nem lenne gond, de tudod itt ezeket mindenki ismeri akinek 8 általánosa van az is ! :D.


Még amatőr csillagászok is ismerik [link]


Alapvető ismeretterjesztő könyvekben akiket Steven Hawking vagy Steve Dacvies írt, ezekben is megtalálható. Gratulálok neked, hogy elvégezted az egyetemet "állítólag" bár nem hiszem, mert azok jóval okosabbak tenálad, és még nem is hallottál róluk :xD.

2012. szept. 1. 16:49
 5/16 anonim ***** válasza:
54%

Nézd, én nem vitatkozom Veled, mert bár egy hiperaktív kisdobosnak képzellek el akit a sértegetésem jól felvidít,és biztos szórakoztató lenne a további írogatás, de én más kaliberű emberekkel szoktam foglalkozni.


Minden jót!

2012. szept. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%

Hogy a fenébe lehet, hogy nem kaptál mástól egy választ sem, ha ilyen jó kérdést tettél fel?


Erre kérnék választ!

2012. szept. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%

Kedves kérdező! Jómagam is a tanulatlan csűrhe csoportjába sorolom magam, de tudom, hogy a "vitatkozól" rövid o. Tovább lépve:

1. Ki az a személy, aki a videót készítette. A leírásban szerepel, hogy a videó publikálása után eltették láb alól. Innen levonnám azt az egyszerű következtetést, hogy a neve nem titok.

2. Túl azon, hogy akkor butaságot írtál le, szinte már az önmagában teret hajlít, tudod-e mekkora energia szükséges egy féreglyuk megnyitásához? Hogyan kell nyitva tartani? Hol lesz a másik kijárat? Ezek a fontosabbak, amikor erről beszélünk.

3. Kerevered a Fantomast a Thomas Mannal, magyarán a dimenziókat a párhuzamos univerzumokkal. Innen teljes mértékben nyílvánvaló, hogy még a kérdést sem tudud feltenni, annyira tájékozott vagy a témában.

4. Mit jelent az, hogy extradimenzinális lény? Hogyan lehet egy ilyet meghatározni? extra - ki, tehát diimenzión kívüli lény. Ennek mi értelme van?

Ez a kérdés elmegy Április elsejei ugratásnak, gondolom nem vártad, hogy bárki is komolyan vegye.

2012. szept. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
48%

A röhögőgörcs kevés a jelenlegi állapotom leírásáoz, köszi a vidám estét. :D Eszméletlen mennyi ökörséget írtál :D

Viszlát, Iván! :)

2012. szept. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Azért nevetsz, mert nem értesz túrót a fizikához.
2012. szept. 1. 20:08
 10/16 anonim ***** válasza:
53%

Nekem ugymond erdeklodesi korom a csillagaszat, es multkor néztem egy dokumentumfilmet a féreglyukak és az ehhez hasonló jövöbeli ürutazast tervezgeteserol. Azok szerint egy féreglyuk megnyitasa tobb energiaba kerulne mint amit most a jelenlegi technologiankbol ki lehet nyerni. Arrol is szo esett, hogyha egy fereglyukat nem tudnank iranyitani, akkor az egy bolygomeretu katasztrofahoz is vezethetne. Biztos vagyok benn ehogy vissza fogod mondani hogy "jo de azok biztos tudjak iranyitani etc etc." de! egy idegen fajnak sem allna erdekeben artani egy random masik fajnak. Az hogy emberi kulsoket vesznek fel cska egy egyszerü hülyeseg. Most komolyan gondolj bele... Mi ertelme lenne? Attol meg a szokasokat, a nyelveket, etc, nem tudja.. En 100%ig hiszek benne hogy van földönkivüli élet, és intelligens is, de azok valoszinuleg nem jarkalhatnak igy, mert ennek az egesznek semmi logikaja nincs.

Most olthatsz meg lepontozhatsz de te irtad h "Te mit gondolsz erröl?" és én csak megosztottam egy velemenyt.


Magasabb dimenziok pedig nincsenek. csak 4 van ebböl 3 láthato a 4. az idö.

2012. szept. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!