Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a sz@r volt ez?

X) kérdése:

Mi a sz@r volt ez?

Figyelt kérdés

Szóval kint voltam egy fél órája a kertben és 3 narancssárgán világító repülő dolgot láttam. Először csak egyet utána kb 5 perc múlva kettőt. Eddig semmi különös nincs benne, de nagyon alacsonyan repültek és még sose láttam ilyen fényes cuccot repülni. Égette szinte a szememet. És nem fehér/kék/piros fényük volt mint a repülőknek, hanem sötét narancssárga. És nem leszálltak, hanem elhalványodott a fényük és eltűntek, pedig nem távolodtak az biztos. És ahhoz képest hogy elég közel voltak nem volt hangjuk. És gyorsan is mozogtak. Képem/videóm az nincs róluk mert nem hordok magamnál telefont ha kimegyek a kertbe pár percre. :/

Nem olyan válaszokra vagyok kíváncsi hogy "ja, tuti reptoid anyahajó", aki szokta olvasni a válaszaimat az tudja hogy nem vagyok olyan aki mindenbe belelátja hogy földönkívüli. Viszont erre még én se nagyon találtam magyarázatot. Szóval egyenlőre racionális dolgokat keresek. :)


2012. szept. 8. 21:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

Valamilyen üstökös, mert mostanában is ilyen csillaghullás volt.

Én is láttam, egy reptoid világított róla lézerpointerrel, biztos azért fájt a szemed.(ezt nem tudtam kihagyni)

2012. szept. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
fúúú hát én most voltam kint és énmeg repülőket láttam..de vagy 10-15 -t.Gyorsan eltüntek..persze ez nem ufó mert tuti repülők voltak,de így hogy olvastam kérdésed megfordult a fejemben..talán itt az invázió? :O Bár nehiszem csak úgy ez ugrott be így elsőre..:DDD
2012. szept. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

az értelem csak úgy árad megint a válaszokból.....

és még csodálkoznak hogy kevesebb itt a kérdés vajon miért?

2012. szept. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet h műholdakat láttál. A Földnek van egy ugymond "mesterséges gyűrűje" 100 műholdból, és lehet hogy azok verték vissza a rájuk eső napfényt, mint ahogy a Hold.
2012. szept. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egyszer detto ugyanilyet éltünk át öcsémmel. Majd összefostuk magunkat, aztán később kiderült mik voltak ezek. Lampionok. Japánban nagy divatja van a papírlampionok feleregetésének, egy mécsesszerűség adja hozzá a fényt és a hőt. Még a tűzijátékot is túlvilágította, ami a város másik végén volt, pedig az sem épp setét. Elvileg nem is szabad ilyesmit eregetni tűzveszély, meg hasonlók miatt, de időnként azért feleresztenek párat. Szerintem ezek is azok voltak.
2012. szept. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szombatonként esküvőkön, lagzikon szokás ez a kívánságlámpa-eregetés. Divatos pár éve, és rendszeresen ufónak nézik. Narancssárga, lassan és hangtalanul repül, majd kialszik.
2012. szept. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%

A műholdat azért vetném el,mert az nem száll alacsonyan.Főleg nem narancssárga és nem égeti ki a szemet,a fényével.


A lampiont azért mert az nem repül gyorsan,főleg nem alacsonyan.


Ellenben ha a szél megfújná,annyira,hogy az egy repülőhöz képest,gyorsnak tűnjön,már tönkre is tenné a lampiont.


Még az üstökös is jobb ötlet.

De az meg annyira gyors ha alacsonyan szállna,hogy egyértelműen látni lehetne róla,hogy üstökös,pl csíkot is húzna.


Ha a kérdés nem kamu(miért is lenne az),akkor ez egy újabb ufo észlelés lehetett.

2012. szept. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Wao, volt ma egy olyan megérzésem, hogy látni fogok itt ilyesmi kérdést "szkeptikustól".

Én is a lampionra szavaznék. Persze az nem repül alacsonyan, de az alacsony egy elég relatív fogalom.

2012. szept. 9. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%

Tegnap olvastam a kérdést és úgy gondoltam hogy majd reggel válaszolok. Hát erre nem ezzel álmodtam?! (Álmomban ezek idegen űrhajók voltak és nem éppen békés szándékkal érkeztek.)

A 7- es válaszolóval vagyok egy véleményen, szerintem sem lehetet üstökö, lampion meg műhold se.

2012. szept. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%

x) te egyre jobban zülledsz, ahogy telik az idö.... Holnap már azt fogod kiírni lehet, hogy elraboltak az idegenek... :)


Egyébként ugyan ilyen 3 fényt írt le két másik kérdésben is a két kérdezö. Az egyikre még reagáltam is, csak nem tudom már mi volt a címe. Viszont teljesen ugyan ezt írta le, amiböl az következik, hogy ez valami megszokott dolog, ha ilyen gyakran történik.


Én is a lámpásokra szavazok.

2012. szept. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!