Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért trollkodjátok szét az...

Miért trollkodjátok szét az Annunakis, Reptoidos kérdéseket?

Figyelt kérdés
Ha érkezik egy érdekes kérdés, mely az Annunakikról és/vagy Reptoidokról szólnak, mindíg széttróllkodják szkeptikusok meg egy bizonyos fajta értelmi szintű emberek. Nem értem, hogy miért. Teljesen nyílvánvaló a Reptoidok és Annunakik emberiség felett gyakorolt hatásuk [link] aki ezeket nem érti vagy nem akar ezzel foglalkozni, miért nem hagyja figyelmen kívűl a kérdést ? Miért jár ide ? Miért kell értelmesz eszmecserét széttrollkodni ? Pl Én sem járok a számítástechnika fórumba és nem írok le ostobaságokat egy kérdés kapcsán, mert nem értek hozzá, Ők miért teszik ezt ? Az Annunakik és Reptoidok létjogosúltsága megkérdőjelezhetetlen ma már az UFÓ észlelések és az ide látogató idegenlények között. Tartsátok tiszteletben a ezotérikus emberek jogait és ne piszkáljatok minket, mi sem tesszük ezt veletek ! Tanuljatok empátiát a spiritualizmusból.
2012. szept. 13. 19:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
36%
Mert buták.
2012. szept. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Mert földönkívüliek léteznek, de azok nem reptoidok, annunakik, krixkraxiak, guargumik, lumbulábiak, motherbookdriverek, vagy rézfaszú baglyok.
2012. szept. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
Utolsónak van igaza. Ez most olyan hogy pl. én azt írom valakinek, hogy jön egy kamion az űrből (ez csak egy példa) aztán felkapják a témát, ennyi. Ez olyan mint az ezo tv-s dolog. A hiszékenyebbek bedőlnek neki. Ha ennyire érdekelnek a földönkívüliek nézz meg róla valami ÉRTELMES dokumentumfilmet, amiben nem az van hogy xy állítja hogy jártak a kertjében.
2012. szept. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
52%
Egyszerû! Minden ember programozva van születése ôta a klönbözô hitrendszerek által amikrôl a többség élete végéig azt gondolja hogy az a valóság... Meg sem fordul a fejükben hogy talán ez még sincs így, mivel minden honnan a hazugság ömlik az elméjükbe. Tudati rabszolgaságnak hívom a jelenséget, és a többségnek fogalma sincsen rôla hogy ebben szenved. Nem is értheti amíg nem próbál meg kitörni belöle. De ehhez éreznie kell hogy valami nem nem stimmel a világgal...
2012. szept. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
30%
Szabadnak születsz és szabadon is halsz meg. De szabadon is fogsz élni? Egyáltalán tudod mi az szabadság? Az emberiség nagy része nem tudja...
2012. szept. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%
Már a kérdés maga trollkodás :)
2012. szept. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%

"Egyszerû! Minden ember programozva van születése ôta a klönbözô hitrendszerek által amikrôl a többség élete végéig azt gondolja hogy az a valóság... Meg sem fordul a fejükben hogy talán ez még sincs így, mivel minden honnan a hazugság ömlik az elméjükbe. Tudati rabszolgaságnak hívom a jelenséget, és a többségnek fogalma sincsen rôla hogy ebben szenved."


Persze ha vki elhiszi a reptoidos hülyeségeket, arra ez a kijelentés nem vonatkozik, igaz? A reptoid hívőket nem programozzák, igaz? Elég az Alaje videókat megnézni. Az maga a programozás.

Persze könnyű azt mondani h a szkeptikus idióták, és programozva vannak, de ezt a reptoid hívők oldaláról is lehetne nézni. Ők sem képesek beismerni ha nincs igazuk. Minden égi fényre azt mondják h reptoid, izgulva várják a dec. 21.-ét stb.

2012. szept. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
24%
Az a magyarázat, hogy a média nagyon átmosta az emberek agyát és ami még szörnyűbb a gondolkodásról is leszoktatta ! Azok akik itt elemi mérlegelés nélkül beírták, hogy butaság a reptoid, azoknak a piciri agyában egy parányi saját gondolat sincsen. Mások irányítják a cselekedeteiket a stílusukat és az öltözködésüket. Teljesen zombik lettek.
2012. szept. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
74%
Mert évente vagy 10szer megjósoljátok a reptoid inváziót, aztán mikor sehol semmi akkor meg kussoltok...
2012. szept. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 x) ***** válasza:
62%

Mert a legtöbb ilyen kérdés 1. eleve trollkodás 2. semmilyen ismeret nincs mögötte, mintha én kérdeznék valamit a katódsugárzásról. Belinkelnek egy videót amin "egy mindent megváltoztató hatalmas bizonyíték" található, ami általában ahhoz a videóhoz hasonlít amikor egy idegen kapaszkodik a kocsi alvázán (nem tudom ismerjük-e). Elolvasnak egy innen-onnan fél szavakból összerakott cikket aztán máris szakértőnek nevezik magukat. Szóval ami engem zavar az a reális világkép hiánya. Hiszek az idegenekben, sőt majdnem biztosan tudom hogy kell még lennie valahol értelmes életnek, de nem gondolom szakértőnek magam és nem ugatok le másokat meg nem szidom a szüleiket ha esetleg ők máshogy gondolják. Például ma kaptam egy ilyen "téged is biztos szarul neveltek a szüleid, meg 0 az IQ szinted" jellegű "jókívánságot" üzenetben mert véletlenül meg mertem jegyezni hogy a forrás nem hiteles, valamint hogy nem tartom reálisnak hogy az annunakik teremtették volna a földi életet...

Na szóval... aki nem képes értelmezni és elfogadni az ellenvéleményt (persze nem trollkodás formájában ahogy páran teszik) az ne várjon értelmes választ a kérdésére. A legtöbb embernek a fórumon van annyi fizikai/kémiai/történelmi meg alapvető ismerete hogy tudja amit páran itt művelnek az abszurdum. Szóval hiába várnak olyan válaszokat hogy "ja, totál egyet értek, az annunakik bizonyítottan dimenziókapukat varázsolnak és ők teremtették a Szaturnuszt meg a reptoidokat és motherbookdrivereket.." ;)

2012. szept. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!