Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért trollkodjátok szét az...

Miért trollkodjátok szét az Annunakis, Reptoidos kérdéseket?

Figyelt kérdés
Ha érkezik egy érdekes kérdés, mely az Annunakikról és/vagy Reptoidokról szólnak, mindíg széttróllkodják szkeptikusok meg egy bizonyos fajta értelmi szintű emberek. Nem értem, hogy miért. Teljesen nyílvánvaló a Reptoidok és Annunakik emberiség felett gyakorolt hatásuk [link] aki ezeket nem érti vagy nem akar ezzel foglalkozni, miért nem hagyja figyelmen kívűl a kérdést ? Miért jár ide ? Miért kell értelmesz eszmecserét széttrollkodni ? Pl Én sem járok a számítástechnika fórumba és nem írok le ostobaságokat egy kérdés kapcsán, mert nem értek hozzá, Ők miért teszik ezt ? Az Annunakik és Reptoidok létjogosúltsága megkérdőjelezhetetlen ma már az UFÓ észlelések és az ide látogató idegenlények között. Tartsátok tiszteletben a ezotérikus emberek jogait és ne piszkáljatok minket, mi sem tesszük ezt veletek ! Tanuljatok empátiát a spiritualizmusból.
2012. szept. 13. 19:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
19%
:d. X)-ES te ténleg fogyatékos vagy:D.
2012. szept. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 x) ***** válasza:
Kifejtenéd kérlek bővebben? :D
2012. szept. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
Szerintem ahelyett hogy itt veszekednétek gyerekek iskola helyett, inkább mindenki mennyen abba a kategóriába amit szeret és akkor jó hely lesz ez is. hagyjátok meg az ezósoknak
2012. szept. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
14%
Azért, mert ezek közül egyik sem létezik, a szürkék viszont igenis léteznek, csak senki sem akarja ezt elfogadni a nagy reptoidmánia miatt...
2012. szept. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
10%
:)
2012. szept. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 chrishu ***** válasza:

Mert léteznek földönkívüli lények csak nem ilyen reptoidok meg anumakik és kriszikaxok

De majd December 22.én magyarázd meg mindenkinek, hogy a reptoidok léteznek!

2012. szept. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
36%

"Kifejtenéd kérlek bővebben? "


[link]

2012. szept. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
74%

Tetszik ez az alcím vagy micsoda a kérdező által linkelt oldalról:


"EGYÉRTELMŰEN SENKI NEM TUDTA MÉG BIZONYÍTANI, HOGY IDEGEN CIVILIZÁCIÓK NEM LÉTEZNEK!"

És akkor most ez a bizonyíték arra, hogy léteznek???

2012. szept. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Kérdező! Te magad is, épp most agresszíven terjeszted azt, amit te hiszel, ez meglátszik a kérdésed kifejtéséből. Nézeteidet pedig többen látják, több tudatlan ember komolyan veszi, és ezzel kárt okozol a valódi tudományok megítélésének.


Mivel az józan észérvek itt már hatástalanok, ezért marad a trollkodás, ami egy eléggé finom eszköz a tiltakozásra.

2012. szept. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Ez a programozás dolog olyan fantáziátlan, unalmas, elcsépelt olcsó duma. Lehetnétek kreatívak. Kitalálták, hogy raptoidok, pedig mondjuk a medvék például menőbbek. Miért nem medvéket találtak ki?


Előterjesztem, hogy legyen a mindenkori kormányzás, és vallási vezetőség, a lézerszemű, láncfűrész karú Morgan Freeman hangú Grizzly medvék által irányítva.


Ha kitaláltok valamit, amit terjeszteni akartok, az az első szabály, hogy menő legyen.


Pl:


A világunkat igazából a Grizzloria vad Grizzly-jei irányítják. Szent fegyverük a láncfűrész és saját karmuk. Minket tőlük a Kiborg raptorok (A raptorok azért menők na! De a gyíkok, hát... elég gyíkok.)és a hátukon lovagló shotgunos, és minigun-os ezüsthátú gorilloid gorilla-emberek fognak meg védeni. 2012 dec 21-én egy epikus háború fog indulni, amit már az ókori egyiptomiak is láttak. Itt a bizonyíték, az alábbi képet Thutankamon szarkofágja alatt találták.


[link]

2012. szept. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!