Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az UFO-k most miert, es kiket...

Az UFO-k most miert, es kiket rabolnak el?

Figyelt kérdés
Udv. Mindenkinek! Az ufo-k most azokat raboljak el, akik pl. latjak, eszlelik oket? Es miert?

2012. szept. 17. 21:04
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
19%
ITI b*szdmeg...az ET te aluliskolázott!
2012. szept. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
41%
Engem, a szexy idegenek...
2012. szept. 18. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
6%
Már egy ideje nem tehetik meg, mert meg lett tiltva nekik. Többet nem írok, mert már így is a 3/4-e nem fogja elhinni.
2012. szept. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
0%
utolsó, gondolom te írtad a teleportálós videóhoz is hogy lehetséges:''''D na meséld el az államtitkokat légyszii
2012. szept. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Valaki mar talalkozott veluk? Nem erdekel ha nem igaz, vagy hulyeseg, legalabb rohogok egy jot! :)
2012. szept. 18. 15:20
 16/31 anonim ***** válasza:
2012. szept. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
59%
az ufók valamiért mindig a h*lyéket és a részegeket rabolják el. régen is így volt.
2012. szept. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
"Nem erdekel ha nem igaz, vagy hulyeseg, legalabb rohogok egy jot!" Örülök, hogy így fogod fel, mert a földönkívüliekről semmi sem igaz, az UFO-k önmagukban véve hülyeségek.
2012. szept. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Amúgy azon én is gondolkoztam,hogy az UFO- k nem földönkívüliek, hanem kísérletek új haditechnikával. Akkor győződtem meg róla amikor találtam a youtube- on egy felvételt, Ahol Jeruzsálem fölött lebeg, rálőnek, majd eltűnik hihetetlen gyorsasággal. Jó fedősztorinak mondanám ezt a földönkívüli dolgot, Ha tényleg azok lennének észrevették volna őket jóval az előtt mielőtt megjelennek.
2012. szept. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Jó, és akkor Győr felett, meg akárhol az országban mi az isten lebegett??? (vagy talán lehet az volt....) Magyarországon titkos repülőgép-kísérletek nem hinném, hogy vannak :D bár lehet azért volt az a sok adóemelés....akkor lehet engem is elrabolnak, mert én is láttam valami furcsát az égen (józan voltam, nem drogozok, és többen láttuk egyszerre). Ha megtiltották nekik, hogy embereket raboljanak el, akkor megnyugodtam :D
2012. szept. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!