Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek kiket vinnének el...

Szerintetek kiket vinnének el az ürlények?

Figyelt kérdés

Mivel annyi bolygó van kizárt hogy máshol nem lenne élet.

És tegyük fel hogy egy nagyon inteligens faj egyszer erre vetődne szerintetek kiket vinnének el?:D

Vagy eggyáltalán embereket vinnének és nem inkább állatokat és növényeket?


2011. máj. 3. 15:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hát szerintem vagy minket vinnének el a bolygóról,vagy az állatokat,növényeket,hogy ne tudjuk kipusztítani őket
2011. máj. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem meg vinnének el mindenből egy keveset, hogy elemezhessék. Növényeket, állatokat, embereket, ásványi anyagokat, vizet, mindent. Ha mi, emberek jutnánk el egy másik bolygóra, amin van élet, ott akkor mi lennénk az UFOk, és mi is vinnénk el mindent, hogy elemezhessük.
2011. máj. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz:)
2011. máj. 3. 15:58
 4/18 anonim ***** válasza:
engem? :)
2011. máj. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

engedély nélkül semmit!

ha egyszer leszállnak ide akk már annyi ember lesz hogy tuti vki észreveszi őket...akk meg felveszik velünk a kapcsolatot, elmondják mit akarnak stb...

2011. máj. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Szerintem nem vinnének el senkit de az biztos, hogy tanulmányozzák a Földet és főleg az emberi agy működését vizsgálnák.
2011. máj. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szerintem tuti azokat vinnék el, akik félnek, és nem akarják. Hogy miért? Mert szemetek XD Csomó hívő éjszakákat ül a mező közepén, összepakolt kofferral és hívja az anyahajót, aztán ezek a dögök elvisznek valami várandós anyukát vagy 9 éves kisgyereket...


A viccet félretéve: egy tudós azt nyilatkozta, hogy az ufók egyáltalán nem biztos, hogy velünk, emberekkel vennék fel a kapcsolatot. A bálnák sok szempontból értelmesebbek, mint mi, simán lehet, hogy rájuk lennének kíváncsiak először.

2011. máj. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mindenből minimum egyet vagy kettőt, minden csoportból az ízelt lábúak, a halfélék, puhatestűek, madár, emlősök csoportjából kísérletezés folytán. Megtudni testfelépítéseiket, tulajdonságaikat, érzékszerveiket stb... ezeket akarnák megtudni.
2011. máj. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Miért vinnének el akármit is?... Ez akkora baromság. vagy felveszik a kapcsolatot, korrekt, diplomáciai úton,vagy agresszívak és teljes frontú támadás (ahol nem sok esélyünk lenne...) de elvinni? Meg nyilván tudnak fénysebességnél gyorsabban közlekedni de elviszik az embert megkínozni és marhákat beleznek ki. Há' hogyne má'.

Hülyeség.

2011. máj. 4. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

02:52 Csak hogy ők nem ismerik mi az a korrekt és diplomácia. Ezek emberi fogalmak náluk nem léteznek emberi gondolkodásmódok. Náluk nincs korrektség becsületesség nyilvánosság stb stb stb...


Meglátnak valami érdekeset fogják elviszik megvizsgálják mit találtak kész.

2011. máj. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!