Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » íme a Nibirún jönnek a Reptoidok?

íme a Nibirún jönnek a Reptoidok?

Figyelt kérdés

"A történészek már találtak olyan írásos emlékeket, melyek utalnak a Nibirura. Az ókori népek elbeszélése szerint ez a bolygó rendszeresen világvégét okoz. "


Ezek szerint valóban a Nibirú eljövetelével december 21-én jöhet el a Reptoidok formájában az apokalipszis ?


[link]


2012. szept. 20. 18:15
1 2 3
 1/27 AzOrdogMagyarhangja ***** válasza:
68%
Túl sok prometheus-t néztél
2012. szept. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
57%
Az b+, csak egy felhőre tükröződött a Napfény. :D
2012. szept. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
67%

Rendszeresen világvégét okoz? :D

Olvasd vissza a mondatot, és gondolj bele mekkora hülyeség ez! Ha ez mindig világvégét okozna, már rég nem lennénk itt... XD

2012. szept. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%
Anyám borogass...
2012. szept. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
73%

Érted is elindultak az ápolók, viszik a kedvenc rózsaszín kényszerzubbonyodat is.Gumiszoba fogadóképes.


Kati a zártosztályról.

2012. szept. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
81%

Ha ez a bolygó rendszeresen világvégét okoz,akkor ez elpusztítja saját magát is,hiszen a világ része!Na,már most! Hogy képes valami egynél többször elpusztítani magát? Hmmm...


Ez egy égbe kiáltóan nagy baromság!!!!

2012. szept. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
75%
Az az oldal amit linkeltél, az úgy fos, ahogy van... pedáloznak mint az állat, mindent túlmagyaráznak, de a szakértelem az 0...
2012. szept. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
82%

Te írtál nekem privát üzenetet... Sejtettem, hogy te is ilyen hülyeségekben hiszel.


Vajazzuk már le, egyszer & mindenkorra.

1. Nibiru _nem létezik_. Hogy okozna egy bolygó rendszeresen világvégét? Tisztában vagy te a bolygó definíciójával? Csak az eleje "A bolygó olyan jelentősebb tömegű égitest, amely egy csillag vagy egy csillagmaradvány körül kering," - azaz nem halad, egy helyben kering.

2. Ha egy bolygó becsapódik, az nyilvánvalóan megszűnik. Máshogy hogy okoz világvégét? Az, hogy közel jön el hozzánk, még nem feltétlenül világvége.

3. Ha egyszer véget ért a világ [gyk.: világvége], hogy lehetne utána még egy? :D

4. Reptoidok sem léteznek.


Egyébként a Nibiru szó rövid u.

2012. szept. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Dalek Traak ***** válasza:
75%
Az oldal amit belinkeltél egy nagy vicc. Valós információk szerzésére alkalmatlan. Egyet kell értenem az előttem író emberekkel, ha rendszeresen okozna világvégét akkor ti már rég elpusztultatok volna.
2012. szept. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
84%
Aki szerint jön az apokalipszis, lenne olyan jó, hogy dec. 20-án elutalja nekem az összes zsetonját a bankszámlájáról?
2012. szept. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!