Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Reptoid hívők! Mit szólnátok...

Reptoid hívők! Mit szólnátok hozzá, ha 2012-ben nem is a reptoidok támadnának?

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 17:38
1 2
 1/12 x) ***** válasza:
61%
Mert ki mondta hogy a reptoidok támadnak? Ez pletyka, egy csomó trollkodás eredménye (amiben bevallom sajnos én is benne voltam). A GYK-n kívül máshol nem nagyon olvasol róla, ahogy a reptoidokról mint idegen lényekről is csak GYK felhasználók weboldalain.
2012. aug. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%

Kedves Kérdező!


Hány éves vagy,5? Én még kiskoromban sem hittem szellemekben,reptoidokban. 13/L

2012. aug. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én sem hiszek bennük...

De,ha mégis támadnának az UFO-k,akkor hogy meglennének már lepődve,hogy nem is reptoidok...

2012. aug. 7. 18:02
 4/12 anonim ***** válasza:
Mégis kitől kéne tartanotok, ha nem tőlünk ?
2012. aug. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Még mindig kicsi vagy 13/L.

Egyébként honnan jön ez a sok baromság, reptoid meg hasonló gyíkosságok? A plejád hívők tudom honnan szerzik "tudásukat" mert azokat a videókat én is megnéztem, de a vége nagyon gáz.

2012. aug. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ufok az nem a reptoizék hanem beazonosíthatatlan repülő tárgy és ezek az ürlényektől ne félj mert jönnek a Lázadó Jedik és le verik a támadást-.- Fel nőhetnének már egyesek van sok 40 éves azt ilyenek mondogat hogy jönnek az ürlények valaki hülye meg kiment a térre 4.-n me hogy ő üdvözli őket na azse 100-s..
2012. aug. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Aztán be is ku$$olt :D
2012. aug. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
am azt nem értem, hogy sokan ideírnak hogy nem hisznek benne meg ilyesmi, mégis ennél a kérdésnél vannak valami oknál fogva...
2012. aug. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mégis kik támadnának, a lumbulábiak?

Na ne viccelj.

Reptoid Fénymester 400/R

2012. aug. 10. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a krixkraxiak, guargumik, annuakik támadnak majd, és lelézerágyúzzák a reptoidokat :D
2012. okt. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!