Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintek az ufo-k embereknek...

Szerintek az ufo-k embereknek adják ki magukat?

Figyelt kérdés
Öszinten (a helyes irást ne nezetek) akinek vannak látomásai szerintek azok ufok mer nekem szoktak leni neha de csak pár honapja jötem rá lehet hogy en egy ufo vagyok?

2012. szept. 23. 10:55
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
62%
Az azonosítatlan repülő tárgyak biztos hogy nem, esetleg az idegenek. Bár én tudtommal még nem találkoztam embernek álcázott idegennel.
2012. szept. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
68%
Valószínű, hogy te egy csészealj vagy. Szerintem nézesd meg magad mindenképp.
2012. szept. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
43%
Igen. Könnyen elképzelhető, hogy te egy azonosítatlan repülő tárgy vagy.
2012. szept. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
nem lehet biztos.sőt te nem egy ufo vagy hanem egy egész anyahajó.
2012. szept. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
Valaszolok ez nem vicces most komolyan hogy lehetek cseszeaj esetleg. földön kivöli lehetek azt tudom mert lehet hogy vannak csak nem tom miret ...
2012. szept. 23. 11:49
 6/49 anonim ***** válasza:
Ha néhányan beléd akarnak szállni, hogy elmenjenek más bolygókra, fényévekre innen, akkor bizony te egy csészealj vagy!
2012. szept. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
Uristenem nem lehetek csesz alj bocs földöndn kivöllent akartam irni mer elölen vagyok kapisi
2012. szept. 23. 11:54
 8/49 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező:te magad nem lehetsz egy csészealj esetleg egy idegen ami a csészealjat 'vezeti' ez olyan mintha a pilóta(aki a repülőt vezeti)ő maga lenne a repülőgép.

Látthatod tehát hogy ez így abszurd amit állítasz.

De ha már itt tartunk akkor te biztos egy 'raptoid ' vagy és az invázióra jöttél. Igy hogy közeledik december látomásókban kapod az utasitásókat.

2012. szept. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
54%
Kinézem belőled, hogy idegen vagy, mert eléggé töröd a magyart.
2012. szept. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:

'utolso' vagyok lehet hogy igen.mert én kb 2hónapja hallók hangokat és a lhouk üzenek vele.

A feladatom egyértelmü megölni a raptoid küldöteit eddig sikeresen végzem a feladatom. A legtöbbet itt az ezotéria rovatban találók.

Te hol laksz?van egy kis dolgunk

2012. szept. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!