Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Akik nem hisznek az üreges...

Akik nem hisznek az üreges föld elméletében, és idegen civilizációk létezésében azok mit keresnek ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
Mert ha nem az igazságot,hanem a "vasmagot" keresik,akkor inkább olvasgassák az általános iskolai fizika tankönyvüket.Szóval aki ebbe nem hisz,és csak azért lép be ide hogy mindenkit jól lehúzzon,az egy kretén:(
2012. szept. 27. 20:13
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
29%

Teljesen igazad van kedves kérdező, ez valóban így van !


Nem is értem, hogy van ennyi energiájuk meg szabad idejük, hogy itt oltják a spirituális nyitott embereket. Ők nem hisznek ebben, a szakirodalmat sem ismerik, teljesen feleslegesen járnak ide. Kezdhetnének valamit az életükkel.

2012. szept. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 Shai-Hulud ***** válasza:
90%

Mert szerinted a fizika tankönyvekben ugye hülyeséget írnak? :-DD


A fizika egy logikusan jól felépített, tapasztalatokra, és azokból történő következtetésekre alapuló TUDOMÁNY.

Te milyen tudományra is alapozod az üreges Föld (nagy betűvel!) elméletét? Mert hogy nem a fizikára, az biztos.


Ja, és ha most jól lehúzol, akkor ki is a kretén? :-)

2012. szept. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
21%
A fizika teljesen jó, de nem tudja megállapítani hogy milyen a föld, meg kellene nézni. Teljesen úgy kong mint az üreges harang. Ha most itt vered magadat, közben meg nem értesz a fizikához, te nem leszel nagyobb. Inkább kezdj valamit az életeddel, az ezotériát meg hagyd azokra akik kedvelik & értenek hozzá.
2012. szept. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 Shai-Hulud ***** válasza:
79%

Azt a fizika tankönyvet neked sem ártott volna elolvasni, legalább egyszer.

Akkor pontosan tudnád, hogy amit írsz, az egyszerűen ellentmond a fizikának.


De persze lehet, hogy mindenki hülye, csak te vagy helikopter...


Pedro

2012. szept. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
79%
Azért vannak itt, mert tanulmányozzák az emberi butaságot (ami végtelen), és jókat röhögnek közben.
2012. szept. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
Örülök hogy mindenki ennyire hisz a tudományban,kár hogy ez nem oldja meg az emberiség problémáit.2.nyugi nem pontozlak le,nem azért vagyok itt:)
2012. szept. 27. 20:35
 7/49 anonim ***** válasza:
19%
Nem mond ellent a fizikának, te vagy a hülye. Én fizikus vagyok. Neked kellene fizikát olvasnod -.- :D.
2012. szept. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
70%
Emberek 2 kg Nakvadah eladó egy űrhajóval mely jóálapotban van ha érdekel akkor irj!
2012. szept. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim válasza:
79%
Te mit vonsz engem kérdőre? Azt nézegetek a neten amit akarok vagy nem? Ez meg hogy üreges a föld ez szerintem hülyeség és lehetetlen. Ugyan nem vagyok fizikus de tanultam fizikát!
2012. szept. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 Shai-Hulud ***** válasza:
83%

Pontosan tudjuk, hogy hogy néz ki belülről a Föld. A szeizmológusok a rezgéshullámokkal, hosszúhullámú rádiósugarakkal már évtizedekkel ezelőtt feltérképezték. Hasonló elven, és hasonló képekkel, mint ahogy az ultrahangon kirajzolódik a magzat.

[link]

Ezekkel a geofizika néven ismert tudományág foglalkozik - sajnálom, hogy ti még csak nem is hallottatok róla.

[link]


Még néhány leírás a Föld ismert szerkezetéről:

[link]

[link]

[link]


Tudom, hogy tetszetős dolog a "belső Föld", vagy "üreges Föld" elmélete, de már egészen jól "látjuk", hogy mi van a Föld mélyén. És nagyobb üregnek nyoma sincs.


Igen, abban igazad van, hogy a tudományban való hit önmagában nem oldja meg az emberiség problémáit. De a tudomány által létrehozott ismeretek, az ismeretek alapján kidolgozott új eljárások, vívmányok, felfedezések igen.

Ilyen ismeretek alapján alkották meg pl. a GPS rendszereket, a robbanómotort, vagy a számítógépet, amin most olvasod ezt. Ezeket mind a tudomány hozta létre, pontosabban azok az emberek, akik a tudomány eredményeinek felhasználásával dolgoztak.


Ha nem fedezik fel a Boyle-Mariotte törvényt, akkor most nincs autó.

Ha Einstein nem dolgozza ki a relativitáselméletet, akkor ma nincs GPS.

Ha Maxwell nem dolgozza ki a híres egyenleteit, ma nincsenek villamos erőművek.

És még lehetne sorolni sok mindent.

Nem olyan hülyeség ám a tudomány, mint amilyennek látszik. Csak néha iszonyúan bonyolult.


"Nem mond ellent a fizikának, te vagy a hülye. Én fizikus vagyok."

Kedves álfizikus barátom, te még mindig nem mondtad meg, hogy mikor is végeztél az Eltén? És azt sem, hogy Bogát Imrénél, vagy Csarnay Lászlónál vizsgáztál? Csak hogy tudjam, mennyire könnyen siklottál át a záróvizsgán - ha ugyan vizsgáztál egyáltalán...


Pedro

2012. szept. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!