Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Na és ezt mivel cáfoljátok?

Na és ezt mivel cáfoljátok?

Figyelt kérdés
1977. november 26-án szombaton, este 17:05-kor egy különleges hang szakította meg a TV-adásokat az Egyesült Királyságban. Természetesen el lett hallgatva és tusolva a dolog.

2012. okt. 10. 00:11
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
Nem bizonyíték. Egyébként szerintem, ha jártak volna űrlények a Földön, akkor már behirdették volna már a sajtóban.
2012. okt. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
Töltöttkáposzta!
2012. okt. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
és most ezzel maximálisan leérveltelek. Győztem.
2012. okt. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim válasza:
60%
Én személy szerint hiszek az ufok létezésében, a szellemekben! Szerintem ezek mind tényszerű dolgok! Az hogy nem mindenki tapasztalta ezeket, az nem azt jelenti hogy nem is léteznek! Inkább örüljünk annak, hogy ezek nem mindennapos jelenségek! Mert ha belegondoltok abba, hogy vannak olyan emberek akik ezek miatt nem tudnak normálisan aludni, vagy gyógyszereket szedetnek velük, mert azt hiszik bolond! Az a baj, hogy vannak emberek akik viccet csinálnak ebből, illetve olyan videókat vagy hangfelvételeket készítenek amiknek semmi valóságtartalmuk nincsen, de mégis úgy megcsinálják, hogy csak szakértők tudják eldönteni, hogy valódi felvételről van e szó. És a sok kamu videó és hangfelvétel már unásig szaporodnak, ettől az emberik elveszik a hitüket bennük, vagy kíváncsiságukat! Szóval bizonygatni, hogy ez mennyire igaz és mennyire kamu egyaránt lehet sajnos!
2012. okt. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
óóÓÓ
2012. okt. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
9%

Általában imádom a paródiákat, de ez az angol humor sokszor túl száraz számomra. Ezt nem kimondottan szeretem.

De mit keres ez az ezotéria kategóriában?


Alex

Aranyfokozatú ufológus és normális szakértő

2012. okt. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
79%

Nem is tudtam h 1977-ben már ilyen jó felbontású kamera volt, amivel így fel tudta venni vki a tv-ből az adást:D

Az ötlet jó volt, a megvalósítás viszont nagyon gagyi. 10-es skálán 2-t adok rá, de csak mert jóindulatú vagyok.

2012. okt. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
100%
Nagy kópé ez az Asthar parancsnok :)
2012. okt. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
11%

Ez a videó nem létezik.. Szóval ezt nem tudom megnézni. :D


Egyébként aki azt állítja, hogy a több milliárd galaxisból amit mi ismerünk és az ezekben található több trilliárd csillagból és bolygóból csak a mi Földünkön létezik értelmes élet az egy idióta és bolondok házába való. Akkor semmi értelme nem lett volna a mindenség létrehozásának ebbe gondoljanak már bele az ennyire vakon látók.


A másik meg: ha a földönkívüliek felvennék velünk a kapcsolatot szerintetek nyilvánosságra is hoznák.. Ne röhögtessetek már, amikor a média ugyanazoknak a kezében van mint a bankszektor és a gazdaság összes többi eleme. A történelmünket nem ismerjük (vagy csak eltitkolják, amire nagy az esély)..


Ezek a reptoidok azt hiszi valaki nagy poén pedig már kibebas.zottul le van járva.


Gyerekek nézzétek továbbra is a telaviv kettőt meg a retek kettőt, az való nektek.

Ti még azt is elhiszitek, hogy orsós a nemzetünk érdekében cselekszik..

2012. okt. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
22%
8:10-esnél a pont. Lehet lepontozni még a seggem is tisztára nyalhatjátok. Aki akarja persze!
2012. okt. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!