Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A repülőcsészealjak mivel...

Attila6 kérdése:

A repülőcsészealjak mivel mennek? Ufó-kutató szerint szellemi energiával,404 meg mást mond.

Figyelt kérdés
Megjegyezném,hogy szellemi energiával csak a fény szolgálatában állók tudnak "repülni".404 mást mond,ezért nem tudom,hogy melyik is igaz....Fontos,hogy akik nem hisznek még a "tényeknek" sem azok ne jöjjenek kötekedni!
2011. febr. 23. 19:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%

"A repülőcsészealjak mivel mennek?" Izomerővel. Asszonypajtás hozzávágj az urához oszt már repül is az a csészealj :)))



hkhv

2011. febr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Klipi ***** válasza:
Lehet,hogy több fajta is van.
2011. febr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%

A kapcsolási rajzos kérdés bezzeg a humor kategóriában van :D :D :D :D


Tételezzük fel, hogy van sok különféle földönkívüli létforma, ami elég fejlett a repüléshez:

-Ha szén alapú létforma, hasonló fejlődési úton mehetett át, mint mi, a szén alapú energiahordozókkal kezdődő jármű meghajtással. Idáig azonban nem érnének el, mert nem tudnák hová tenni az üzemanyagot.. ugye a nagy űrproblémáink.

-Ha nem szén alapú energiaforrást használnak, el kell gondolkozni, mik lehetnek az alternatív megoldások: ajánlanám az elméleti ember által felvetett megoldások tanulmányozását, pl a napvitorlást.

-Más létforma esetén érdemes elgondolkozni azon, hogyan és mi lehet a környezetben található elemek közül alkalmas ilyesmire, mivel a különböző elemeket ugye az egész űrben megtalálni, érdemes lenne megnézned, miből van a legtöbb, és az alkalmas lehet-e jármű meghajtásra.


-Fény és egyéb szövetséges erők: most őszintén, szerinted egy háború, egy szembenállás lehetetlenné teszi a technikai hasonlóságot?

-Csak egy megoldás lehetséges űrhajó meghajtásra?

-Milyen energiával hajtanád meg az űrhajót? Mi lenne az energia forrása, és hogyan alakítanád mozgási energiává?

2011. febr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 mentalist ***** válasza:
Jah ez a fénytechnikus és a babfőzelék naon jó vicc.
2011. febr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
egy elmélet szerint egy energia-generátorral a csészealj aljából, a gravitációs erővel megegyező erőt "lőnek", sugároznak ki, ami aztán semlegesíti a gravitációs erőt, utána pedig egyszerű ide-oda cikázni (egyesek szerint ilyenkor más bolygók gravitációs mezejébe lépnek, azért van a cikk-cakk alakú útvonal). Ez feltételezés, én abban sem vagyok biztos hogy léteznek, mindenesetre ezt olvastam. Nekem ezt tűnt hihető magyarázatnak.
2011. febr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 mentalist ***** válasza:

Nem pontosítanád mit értessz UFO alatt?


UFO: Undefinited Flying Object igen széles kategória.


Ki az a 404? (Viharsziget egy az egyben.)

Hallottál már a 4-es szám törvényéről.

2011. febr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Azér mondanak mást mer minden idegen mással és máshogy közlekedik nem lehetnek egyformák és a 404nek más tapasztalata van mint UFO-kutatónak mer eleve más idegeneket ismernek. Véleményem szerint ha fizikai lények úgy mint mi akkor nem zárható ki h a csillagok atomenergiáit simán megcsapolhatják menet közben vagy ott vannak a féregjukak amivel több millió fényévet is lerövídíthetnek.
2011. febr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mi az h szellemi energia? és honnan tudjuk meik az igaz h ha csak azt írtad mit ufókutató mondott de azt nem írtad h 404 mit mondott. Azt is írd le mert így nem lehet dönteni :D
2011. febr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

"tényeknek"

milyen tények? Mondj vagy mutass bármit ami teljes bizonyossággal tényként lehet kezelni!!!!

2011. febr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
szerintem simán mutatna egy jól kézre álló tényt, de az neked nem tetszene :D
2011. febr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!