Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért ilyen agresszívak az...

Miért ilyen agresszívak az ufológusok?

Figyelt kérdés

Minap beléptem egy fórumra, ahol szerettem volna beszélgetni ilyesfajta dolgokról, de amint megkérdőjeleztem egy állítást mindenki kikezdett és támadott és 0 perc alatt szkeptikus jelzőtt akasztottak rám.


Konkrétan a Nibururól volt szó, és elmondtam, hogy miért lehetetlen az, hogy felénk tart egy másik bolygó. Meg igaz, azt is írtam, szerintem 404 csaló vagy részben az.

Aztán abszolút rendezetlenül mindent elkezdtek összehordani.


Mindenki ennyire agresszív, ha nem hiszik el, amit mond?


2012. okt. 10. 16:36
1 2
 1/14 anonim válasza:

mert az ilyen nagyon belemélyedt ufókutatóknak ez az életük... ha egy bandáért nagyon rajong valaki, temeg leszólod a bandát, akkor az a rajongó ugyanannyira kivan akadva.

plusz mindenki azt gondolja, hogy neki van igaza. :)

2012. okt. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

De nem azt szeretik hallani, hogy ők is kutatók, tudósok?


Egy tudósnak mikor erénye, ha ennyire makacs? Persze lehet én vagyok a naiv, mert az egyetemen is mindenki annyira beképzelt. No mondjuk ott elismerem, van miért. De akkor is.

2012. okt. 10. 16:49
 3/14 anonim válasza:
100%
agyhalottak ne keresd a társaságukat felesleges ,fanatikus faxok
2012. okt. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Golan Trevize ***** válasza:

amit leírtál, az a paranoia legfőbb ismérve.

betegesen ragaszkodik a saját állításához, és támadja azt, aki mást mond.

2012. okt. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Uristen! Az egesz csaladom (szüleim+tesom) paranoisas!!! :D
2012. okt. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Akit rögeszméjében sértesz,dühöngeni és támadni fog!

2012. okt. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Miert, a 404 nemcsak a gyakori kerdeseken ismert, kitalalt szemely? Milyen forumon van meg?

Milyen forum az, ahol csak ufologusok vannak? Az ufologusoknak van foruma? Miert, az ufologusok most az ufokat kutatjak, vagy a forumokon diskuralnak?

2012. okt. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A primitív emberek a tudás hiányát agresszióval próbálják pótolni.
2012. okt. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Közeledik december 21-e, az ufólógusok egyre idegesebbek, hogy mi lesz, ha nem jön meg az annuaki-reptilián-lumbulábiai csillagflotta és nem gyarmatosítja a Földet. Nem tenne jót a hírnevüknek, ha megint beégnének :D
2012. okt. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha azon a fórumon 404-et ismerték, akkor azok a baráti köre, az a másik fórum, oda nem érdemes menni. Régen itt is mindenkit letámadtak 404 haverjai.
2012. okt. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!