Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Sok ember miért gondolja,...

Sok ember miért gondolja, hogy a világ csak úgy működhet ahogy ők azt az elmúlt életükben érzékelték?

Figyelt kérdés

ahogyan eddig a dolgokat megélték?


mivan, ha egy csomó dolgot félreértelmeztek, és ez oda vezetett, hogy némelyik embert idiótának tartanak, az miatt, hogy olyat mondanak ami nem fér bele az ő világképükbe


azért az UFO-s témába írok, mivel itt lehet legjobban cseverészni a híres nemes szkeptikusokkal


miért gondoljátok, hogy a világ úgy működik ahogy eddig megéltétek? legyetek 40-50 évesek akár, hogy rossz dolgokat tanultatok, ha csak bizonyos szemszögből tanultátok, akkor nem is várom el, hogy másképp lássátok, csak azt hogy ne tartsátok idiótának azt aki másképp gondolkodik


lehet volt már pár hasonló kérdés, de ez most az enyém:D



2012. okt. 16. 18:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ezt úgy értem, nem bírnak racionálisan gondolkodni...
2012. okt. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

[link]


olvassátok el, legalább a feléig

mit gondoltok?

2012. okt. 16. 20:55
 13/19 anonim ***** válasza:

Te meg ezt olvasd el, legalább csak félig.

[link]

2012. okt. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

értem


szóval magyarul azt állítod hogy humbuk volt

én azt elhiszem hogy te hülyeségnek tartod amit most mondani fogok, de mivel kitartok az állításom mellett-nem alaptalanul-, erre csak azt tudom mondani, hogy könnyebb azt be bizonyítani, hogy valami ne sikerüljön pl könnyebben leszel te sikertelen üzletemben mint sikeres.


nyilván csak akkor állna helyt a mondandóm, ha otthon is kipróbálnám, ilyet nem csináltam, és nem is fogok a közeljövőben, már csak azért sem mert nincs hozzá megfelelő eszközöm.


mindenesetre olyat még nem láttam, hogy egy értelmes, bizonyítékokat felmutató hívőből szkeptikus lesz, ez általában fordítva szokott lezajlani, szóval sok sikert az élethez:)


ez csak egy ui. volt, semmi meggyőző szándék nincs bennem

2012. okt. 16. 21:47
 15/19 anonim ***** válasza:

Ezósok, ti meg miért hiszitek, hogy a valótlan, logikátlan alaptalan hülyeségek, amikre semmi bizonyíték nincs (pedig nem nehéz valamit bizonyítani a mai világban), csak pár ember szava, az valós?

Tudom, hogy az itt lévők nagy része, aki ezósnak tettei magát az csak troll és az össze jós tudja magáról hogy csaló, de ez a kérdés ahhoz a pár emberhez szól, akik tényleg hisznek ebben.

2012. okt. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

ha történtek velem olyan dolgok, amire nincs kézzelfogható magyarázat, a véletlennek olyan 5ös lottó szerű esélye van


ez esetben is szkeptikuskodnál?


nem a valótlanság vonz az ezotériában elhiheted

2012. okt. 16. 23:17
 17/19 anonim ***** válasza:

Bármilyen okosnak érezzük magunkat az igazság az hogy nagyon primitív faj vagyunk.Sokan annyira okosnak érzik magukat hogy ide irkálják a sok baromságot pedig ha csak 1 kicsit is belegondolnának abba hogy mennyi megválaszolatlan kérdés van még a világon és szinte naponta derülnek ki új dolgok a mi "kis"

Világunkról.Szóval szerintem nagyon sok dolgon megfognak lepődni még az évek során ezek a szűk látókörű emberek.

2012. okt. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Biztos sok dolgon meg fogunk lepődni, de az is biztos, hogy sosem fog kiderülni a jóslás, a jövő megálmodás, a vonzás törvénye, az idegenek, a vámpírok, a horoszkóp stb. valóssága, mert ezek hülyeségek.
2012. okt. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

[link]

Nem az a baj, hogy hisz olyasvalamiben, amit nem bizonyított. Az a gond, hogy ezt tudománynak állítja be. Kifacsarja a valódi tudományok szakkifejezéseit és meggyőző erejét, ugyanakkor semmibe veszi azok eredményeit.


Ha az ebben a "cikkben" leírtakkal valaha valamit kezdeni akarsz, csak tessék, nem érdekel. Azt viszont ne várd el, hogy komolyan is vegyünk, csak mert "mindenkinek szent a véleménye".

2012. okt. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!