Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Két hétre eltűnt egy titkos...

Két hétre eltűnt egy titkos katonai űrhajó, vajon UFÓK állnak a háttérben?

Figyelt kérdés

Két hétre eltűnt az amatőr szatelitvadászok szemei elől a NASA és az amerikai légierő közös, idén áprilisban Föld körüli pályára állított űrhajója, az X37-B.



Az utas nélküli űrhajó, amit a szakértők inkább finom navigációra képes műholdként írnak le, július 27-én tűnt el az amatőr csillagászok látómezejéből, és augusztus 19-én kapták újra el, az eredeti pályájánál 30 kilométerrel magasabban. A NASA és az amerikai légierő, ahogyan eddig, most sem nyilatkozik arról, hol volt és mit csinált az űrhajó a két hét alatt, amíg eltűnt az avatatlan szemek elől.


A műholdvadászok, vagy ahogy magukat nevezik, satspotterek sok fejfájást okoznak a katonai kémműholdak üzemeltetőinek. Nekik ugyanis az a hobbijuk, hogy mindenkinek elérhető, aránylag olcsó csillagászati műszerekkel a Föld körül aránylag alacsonyan keringő, ismeretlen objektumokra vadásznak, és ezek pályaadatait megosztják egymással. Az objektumok általában olyan műholdak, amelyeknek a létezését szeretnék eltitkolni a gazdáik.



Az X37-B a NASA és a Pentagon közös fejlesztése, és ahhoz képest, hogy titkos, az első fellövésén ott lehettek a média képviselői is. Azt azonban, hogy az űrhajó pontosan mit tud, és mi a célja, nem árulják el. Irán mindenesetre a pályára állítás után nem sokkal már tiltakozott, és azt állította, hogy az űrhajó egy az ország elleni katonai csapást előkészítő szuperfegyver.


2012. okt. 23. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, nem az azonosítatlan repülő tárgyak hibája, és nem is az idegeneké...
2012. okt. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
-
2012. okt. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ööö... Én úgy tudom, hogy az X37-B tipusú hajóba kell ember...
2012. dec. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!