Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogy lehet, hogy a SETI-vel...

Hogy lehet, hogy a SETI-vel nem találnak semmilyen értelmes civilizációt, itt meg gyakran írogatnak a földönkívüliek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 24. 19:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

"itt meg gyakran írogatnak a földönkívüliek"


Ugye, ezt nem gondoltad komolyan?

2012. okt. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

hadd találjam ki te írtad ezt ezt a kérdést http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__3572..


itt már leírtak mindent

2012. okt. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
nem én írtam ki azt a kérdést
2012. okt. 24. 19:45
 4/17 anonim ***** válasza:

ék akkor nem te:de idézek valamit aki ezt irta,hozzá szerintem ez egyértelmű" az univerzumirdatlan nagy és mi még a galaxisunkat... SŐT a nap rendszerünket se ismerjük teljesen, matematikailag is elég nagy rá az esély hogy van, de a fene se tudja

és igen a SETI kutat de most tegyük fel hogy egy 50 éve küldött jelet most észlelnek valahol, ha azonnal válaszolnak rá az is még 50 év mire visszajön és akkor ott vannak még a fekete lyukak amik el is nyelik esetleg a jeleket vagy egyéb ismeretlen dolgok melyek elnyelhetik

"

2012. okt. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Shai-Hulud ***** válasza:

Még nem igazán tudjuk, hogy találunk-e a SETI-vel értelmes életet.

Ha itt a "szomszédban" van ilyen, akkor már néhány ezer éven belül kaphatunk választ a jeleinkre.

Ha csak távolabb, akkor néhány milliárd év múlva.

Szóval ne ítélj elhamarkodottan - a rádiójelek is csak fénysebességgel vánszorognak...

És az Univerzum irdatlan nagy. Még az a része is, ameddig ellátunk - a többiről nem is beszélve!

2012. okt. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Neménvagyokaz ***** válasza:
Azért nem találnak semmit, mert már az összes a Földön él.
2012. okt. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
404 felboncolta az összeset, ott van a föld alatti bunkerjében a beffőttes üvegben. gonoszúl vicsorognak ! Diator látta :LOL.
2012. okt. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem véletlen, hogy az értelmesebb földönkívüliek nem rádiójelekkel kommunikálnak, amiért ilyen tetű lassú.
2012. okt. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

1. Honnan veszed, hogy nem találtak?

2. Miért gondolod, hogy ha találnak, akkor közlik a néppel?3. Miért gondolod, hogy a SETI tényleg az aminek mondják


ja értem, mert ezt tanították, nincs több kérdésem

2012. okt. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Shai-Hulud ***** válasza:
85%

1. Honnan veszed, hogy találtak?

2. Miért gondolod, hogy ha találnak, akkor NEM közlik a néppel?

3. Miért gondolod, hogy a SETI más, mint aminek mondják?


ja értem, mert te nem jártál iskolába, nincs több kérdésem

2012. okt. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!