Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha Isten az embereket a saját...

Ha Isten az embereket a saját képmására teremtette, akkor a földönkívülieket is? Tehát ebből a meggondolásból ők is úgy néznek ki, mint mi?

Figyelt kérdés

#Isten #FÖldönkívüle
2012. okt. 25. 18:34
1 2
 1/20 rémuralom ***** válasza:
92%
Arról nincs szó a Bibliában, hogy a földönkívülieket is a saját képmására teremtette Isten. Úgyhogy ezt legfeljebb találgatni tudjuk. Legalábbis amíg nem találkozunk eggyel.
2012. okt. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Ha saját képmásásra teremtette,akkor Isten is gonosz,mint az emberek?
2012. okt. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szó szerint venni a Bibliát vagy antropomorf földönkívüliekben hinni, nem tudom melyik a nagyobb baromság. Egyébként minden lényben van valami isteni, és az embernek van a legnagyobb lehetősége ezt át is élni. Ha a szóban forgó földönkívüliek is vannak olyan értelmesek mint mi, akkor nekik is van esélyük erre, a kinézetük meg olyan dolgoktól függhet amiről a "tudománynak" sincs fogalma se, épp most láttam erről egy filmet, amiben azt mondták hogy csak a földi típusú életről vannak ismereteik. Mondjuk én úgy hallottam azóta találtak higanyban élő baktériumszerű lényeket is itt a Földön.
2012. okt. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Semmit sem tudunk földönkívüliekről, még azt sem, hogy egyáltalán léteznek-e. A Bibliában szó sincs földönkívüliekről a szó mai értelmében.


Továbbá legyetek szívesek nem elkezdeni megint egy Keresztények kontra Valláskritikusok élethalál-harcot!

2012. okt. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Jól gondolod és igen ! A Reptoidok és a plajádok meg a kis szűrkék is az egyetlen fajok akiket ismerünk és ténleg így néznek ki mint mi !
2012. okt. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Honorare ***** válasza:
2012. okt. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Van szó földönkívüliekről.Ezek az angyalok.Leszáltak a földre,keveredtek az itt lakókkal,azok utódai magas kegyetlen,vad,gonosz utódok lettek.Azt hiszem ezek eltörlésére jött az özönvíz.

Egy bibiliatudós elmondhatná jobban,mint én.

2012. okt. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Isten, a teremtőt vegyük inkább az egész világegyetem teremtőjének, mindjárt értelmetlenné válik a kérdésed
2012. okt. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
kifli!
2012. okt. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

Isten nem teremtett senkit mert isten nem létezik:)A vallást

a földön kivüliek tiszteletére hozták létre nagyon régen..

Ha nem lenne vallás legalább 1000évvel fejlettebbek lennénk:)Jézus ugyonolyan ember volt mint ti vagy bárki más csak sok a képzelő erő meg a mende monda..Az embereknek egyszerűbb elfogadni a valószinűtlent ..

semmi nem ugy volt ahogy a könyvekbe írják..

2012. okt. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!