Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi történik velem és a családo...

Mi történik velem és a családommal?

Figyelt kérdés
Józan életmódot folytatok,nincsen baj az elmémmel,nem szedek semmit,nem iszom alkoholt,stb!Előre leszögezem.Gyermek korom óta furcsa dolgok történnek velem.Most nem részleteznék mindent,csak pár dolgot megemlítek.Egyik:Pár éve történt az eset,hajnalban.Apum épp dolgozni ment,anyum pedig kísérte ki a kapu elé.Én pedig még picike voltam,és épp a szobámban aludtam.Különös,dermesztő csend uralkodott.Anyumék ereiben megfagyott a vér a jelenség láttán.Az égen V alakban repülő tárgyakat láttak.Azt mondták,ahogy mentek előre,még a saját tengelyük körül is forogtak.Ez az egyik eset.Vol olyan is,de az nagyanyámmal történt,még az 50-60-as években,hogy éjszaka ment haza munkából,és a kertszomszédjuk háza felett egy narancs színű,pulzáló,tojás alakú tárgyat látott lebegni,majd az sebesen elhúzott a távolba.Gondolhatjátok,hogy a 82 éves nagyanyám ilyeneket csak úgy nem talál ki.Elmesélte,hogy többször látott egy alakot elsétálni a verenda ablakai alatt.És olyat is mesélt,hogy egyszer nagyapámmal arra ébredtek,mintha leszakadt volna a tető,és a kémény is lezuhant volna a padláson.Hatalmas zaj volt.Nagyapám felmászott a padlásra,de semmi nem volt ott.Ami a legdurvább eset,hogy apám is,és anyám is éltünk már át olyat,hogy éjszaka valaki ált az ágyuk végében.Őket meg valami titokzatos erő mozdulatlanságra kényszerítette .Bénultan feküdtek,szólni nem tudtak.Az alak pedig csak bámult.Velük többször történt ilyen,szerencsére velem csak egyszer.Épp a párommal aludtam,amikor arra ébredtem,hogy nyílik a szobaajtó,és egy fekete,egyberuházatú alak áll ott,és rám bámul.Az arcát nem láttam,de olyan halálfélelmem volt,hogy azt leírni lehetetlen.Jelezni akartam a páromnak,de a testem teljes bénaságban volt,hang nem jött a torkomon,az alak pedig jött felém.Csak a szememet tudtam becsukni.Tudtam hogy mellettem van az a valami,én pedig rémülten,csukott szemmel tűrtem,hisz nem volt más választásom.Ez pár perc volt,a többire nem emlékszem,csak arra,hogy ülök az ágyon,a párom pedig nyugtatgatni próbál.Ennyi.Ezer ilyen dolog történt már velem,velünk,és nem tudom mire vélni.Nem vagyok bolond,nem szívok semmit,stb,úgyhogy nem kell nyomban ilyen válaszokkal elintézni!Köszönöm!Olvastam már a kedves "404"-ről,ha van gondolata,elmélete ezekről a történésekről,hogy mik lehettek,és miért történtek,megoszthatná velem. 21/N
2012. nov. 15. 17:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%

404 jelenleg a reptoidok ellen harcol a galaxis valamelyik szegletében egy plejád űrhajóval. A sípszó után hagyj üzenetet neki.


Érdekes a történeted. Gondolom sokan fogják még írni, de a bénulás, hallucináció az alvásparalízis tünetei, főleg ha mindig alvás közben-végén jelentkezik.

2012. nov. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%
Ez egy kitaláció! Valaki nagyon unatkozik biztos. "szerencsére velem csak egyszer (történt meg)" máskor meg azt írod: "Ezer ilyen dolog történt velem, velük." Most nem tudtad hogy melyik kitalációd írd le, így leírtad mind2-t? Ekkora hülyeséget!
2012. nov. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Azért elég érdekes,hogy mindhármunknál jelentkezik.Nem kívánom senkinek ezt az érzést.Ha még ezt magyarázhatjuk is valahogy teszem föl...de van még pár dolog,amire nem nagyon találunk magyarázatot.Azért ezek a jelenségek,és egyéb dolgok elég furcsák.Nem hiszem hogy odaképzelték volna a repülő tárgyakat az égre.Nagyanyám pedig közvetlen a ház fölött látta 50 méterrel kb.
2012. nov. 15. 17:31
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem kitaláció!De higyj amit szeretnél!Az "ezer ilyet" nem pont erre az alvásos dologra írtam.Hanem úgy értettem,hogy hasonló dolgok történt már,rengeteg!Nincsen kedvem ilyenekkel szórakozni,amúgy meg nem kötelezlek arra téged,és senki mást sem hogy higyjen nekem.Sajnos vannak szkeptikus emberek,és úgy általában olyanok,akik szerint minden csak kitaláció,és színtiszta hazugság lehet.
2012. nov. 15. 17:35
 5/18 A kérdező kommentje:
Anyumék pontosan 2000 okt. 4-én látták.AZt a napot sosem felejtik el.
2012. nov. 15. 17:37
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
Ne féljél kedves kérdező, hamarosan végetérnek a gyötrelmeid, ugyanis 404-es legyőzte Asthar Sherannal a Reptoidokat, nem lesz invátzó ! Az MTI jelenti Wahingtonból [link]
2012. nov. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%
"arra ébredtem,hogy nyílik a szobaajtó,és egy fekete,egyberuházatú alak áll ott"
2012. nov. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
51%
Itt vannak hiteles képekkel dokumentálva. az első képen a legszélsőbb jobra eső ember 404. Nézd meg hogy harcol [link]
2012. nov. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%
Szép mese.
2012. nov. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%

Elmehetek hozzátok?

Én is akarok ilyet átélni. :)

2012. nov. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!